Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy a barátom csajozik . Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Hogy megcsalt volna e, azt nem tudom, de udvarol más nőknek, a sarkukban van, mindig ott legyeskedik körülöttük, teszi a szépet nekik meg játssza az agyát .. Vizslatja őket és ezek nem tudják hogy foglalt a pasim, szóval nem számolt be rólam .. :(

Ja és mindig valamilyen úton módon hozzáér a csajokhoz, mindig van valami kifogás (Pl. koszba ült a csaj, le kell porolni a fenekét.. kezüket fogdossa, lábukat...) :( :( :(

Egyik ismerősöm elmondása szerint nem úgy viselkedik mint akinek barátnője van.


Biztos forrásból tudom, nem írom le hogy honnan, mert az már az én magánügyem, nem gyanúsítgatok anélkül hogy ne tudnám biztosra a dolgokat. Vele nem beszéltem még, várom hogy találkozzunk és majd személyesen ... De szerintetek érthető hogy ki vagyok bukva? Mit csináljak?

Ő 33, Én 25.


2012. aug. 17. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Hagyjad már élni szegényt.
2012. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szembesíteném a ténnyel, hogy tudok róla, és otthagynám. Nem tudnék benne megbízni.
2012. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De most ez normális kedves első válaszoló, hogy csajozik???
2012. aug. 17. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első a nem normális.


Hidd el, ha tényleg ilyen, nem éri meg az idődet rápazarolni, megváltozni nem fog, és, itt röhöghettek, hiába szeret, ő ilyen vadász típus. Kuka.

2012. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni, csak te meg kezdj el pasizni:D Ha észreveszi akkor mond azt hogy te meg csajozol...
2012. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Normális mert a férfiakban működik a vadászösztön.
2012. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Az hogy most hozzáéreget a lányokhoz természetes hogy rosszule sik de ez még talán elmegy, az igazi gond ott van hogy titkol téged...
2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem bírnám lenyelni... Most komolyan ezzel a tudattal tudnál bízni benne? Gondolom nem, úgy meg nincs értelme.
2012. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Friss húst akar, felejtsd el.... Pasi vagyok én is, tudom...
2012. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött arra, hogy jobbat is kap nálad.
2012. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!