Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne? Vajon van így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne? Vajon van így jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, eléggé különbözik a személyiségünk, én eléggé otthon ülős típus vagyok, nekem elég az, ha kártyázunk, filmet nézünk ...stb, ő viszont inkább a pörgést kedveli és a nagy társaságot.

Igazából miattam mondhatni teljesen lemondott ezekről a dolgokról, és alkalmazkodott hozzám (persze azért néha elment ide-oda, de csak nagyon ritkán, mivel tudja, hogy ez mennyire zavar engem)

Viszont most megismerkedett egy sráccal, aki folyton hívogatja mindenhova a barátnőmet és pont olyan helyekre, amiket imád. Legtöbbször nemet mond neki, de néha mégis elmegy vele. Félek, hogy most rájön, hogy egy ilyen srác való hozzá valójában és nem én. Most mit tegyek? Már elkéstem vagy helyre tudnám még hozni? :(


2012. aug. 17. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
"de néha mégis elmegy vele"--ezek után miről beszélünk??
2012. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt már nem kérdezted itt meg 1x?


Amúgy meg egy kapcsolat nem arról szól h csak az 1-ik félnek kell alkalmazkodnia! Hanem neked is kéne hozzá! Te is felemelhetnéd a seggedet és elmehetnél néha vele!

Változtass magadon mert nagyon unalmasan érzi magát veled!

2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már most dobnám a csajt, előbb-utóbb megcsalás lenne belőle, azt inkább ne várd meg.
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, de a másik oldal. Párom otthon ülős, Én meg néha-néha elmegyek szórakozni, de kizárlag barátnőkkel. Neki sem tetszik, ez nem túl korrekt.

Igaza van az előttem szólónak mindkettőtöknek alkalmazkodni kell. Lepd meg fogd a kezét, és vidd el szórakoz (fontos, hogy élvezd, vagy tűnjön úgy).

Az nem szép dolog, hogy fiúval megy el, de gonodolom nem kettesben. Nem mást akar, csak élni és veled. Még lehet nem késő. Ha szereted, tedd meg.

2012. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem fogja zavarni vajon, hogy biztos csak azért csinálom, mert kétségbe estem, és úgyse hinné el, hogy hirtelen kedvem lett ilyesmikhez?
2012. aug. 17. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ezt tenné a párom, mert tudnám, hogy szeret.

Áldozatra képes értem. Nem kell állandóan ezt csinálnod, mert az nem kompromisszum.

Ha látszik rajtad, hogy élvezed, akkor eszébe sem fog jutni, csak jól fogja magát érezni.

2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

őszintén szólva, a barátnőd helyében lehet, hogy rájönnék, hogy a másik srác alkalmasabb lenne a számomra

hosszútávon is.

2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 4 év már hosszútáv. Még megtartható a lányzó. Pont most van itt az ideje, hogy bizonyítsatok egymásnak. Ne hallgass az előttem szólóra.
2012. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!