Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom furán viselkedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom furán viselkedik. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Mostanában elég kevés időt tölt velem, akkor is én kezdeményezem a találkozókat. Nekem kell alkalmazkodnom az ő időbeosztásához. Sőt most mondtam neki, hogy menjünk el közösen nyaralni egy hétvégére és azt mondta, hogy nem ér rá, menjek inkább egy barátnőmmel. Többször rákérdeztem, hogy van-e valami baj, vagy a terhére vagyok-e, de azt mondja, hogy nem, csak szimplán nagyon elfoglalt. Én totál úgy érzem, hogy a háta közepére sem kíván. Miért nem szakít inkább ha ennyire nem érdeklem? Nyugodtan megmondhatná, nekem is jobb lenne, ha nem nézne hülyének...
2012. aug. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
azért nem szakít mert dugni még jó vagy:D
2012. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én le ülnék vele beszélgetni erről. -.-
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leültem vele és próbáltam megbeszélni. De hárít, tagad, vagy nem mond semmit. Azt mondja, majd próbál változtatni. Nekem az az érzésem, hogy nem őszinte és csak azért nem mondja meg, mi a helyzet, mert nem akar megbántani. De így ez nem mehet a végtelenségig.
2012. aug. 4. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátom is pont ilyen fura volt...

Ő sem akart róla beszélni, míg végül részegen kirobbant belőle minden, minden problémája, gondja, bánata... fele nem is az én hibám volt, vagy nem miattam, mégis kihatott rá, és gondolkodott a szakításon is...

Mindezt úgy, hogy nem volt lényegi probléma, csak nagyon nagyon sz.r időszakon ment keresztül, és nem hagyta, hogy segítsek. Ráadásul minden apróságon felhúzta magát, ami máskülönben nem is izgatja...


Szóval ez semmiképp sem jó, de hogy a pián kívül ezt mivel tudnád még előhozni belőle azt nem tudom. Én is tudtam, éreztem, hogy gond van, ordított a szituból, mégis a "nincs semmi baj" -féle tipikus női gyökérség ment...

21L

2012. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos az őrületbe kergetett az állandó üldözéseddel,és már inkább kerül.Azt te csak tudod,hogy mennyire elfoglalt.Ha meg tényleg az,értsd már meg.Ha meg ennyire biztos vagy benne,hogy hülyének nézz,szakítasz.
2012. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!