Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jóban lett a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jóban lett a barátnőmmel egy srác, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A barátnőm nélkülem ment egy hétre a barátaival nyaralni, és ezt a srácot is ott ismerte meg, ahhoz a társasághoz tartozott, ahogy látom nagyon egymásra hangolódtak. Azóta már találkoztak többször is, és most volt alkalmam látni, hogy hogy viselkednek egymással. Egész este csak a barátnőmmel foglalkozott a srác, a közös emlékeiket mesélte folyton (pedig alig találkoztak még), és ahogy figyeltem olyan, mintha már mindent tudnának egymásról, olyan apróságokat is, hogy csak néztem, hogy ez most így mi. Együtt énekelgettek, beszélték hogy majd mennyi koncertre tudnak menni együtt, mert ugyanazokat szeretik és végre van ilyen ember. Meg még egy rakás más program is elhangzott, hogy majd miket csinálnak, ha barátnőm újra Pesten lesz (majd ha indul a tanév)

Erre nekem mit kéne reagálnom? Kicsit már soknak érzem. Nem hiszem, hogy a barátnőmnek bejön a srác, de ez akkor is sok. Én reagálom túl vagy ez tényleg nem normális?

Igazából azért félek, mert a srác pont az ellenkezője annak, amilyen én vagyok, és a barátnőm is inkább ilyen pörgősebb, vidámabb egyéniség, mint ez az új haver.


2012. júl. 25. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, van okod aggódásra, de szerintem ne tedd. Változtatni nem tudsz a helyzeten, nem tudsz csinálni semmit.

Várj egy ideig, vagy dob téged, vagy rájön, hogy nem kell neki a srác.

Feltéve, ha Te nem dobod ezért ki...

2012. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szólj neki,hogy ez neked rosszul esik,vagy soknak tartod
2012. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene pontosan a szereplőket, de így ezek alapján nagyon úgy tűnik, hogy aggódnod kéne.
2012. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: szerintem aggódnod kéne. Kérdezz rá, hogy ez nem e több mint egy barátság..

Hát lehet hogy szakítás lesz a vége, vagy a bnőd nálad nyugszik meg, vele pörög.

2012. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jól érzi magát velem, hiszen már együtt vagyunk 4 éve, együtt is élünk, sok mindent csinálunk együtt, harmonikus a kapcsolatunk, de lelkem mélyén tudom, hogy hiányzik neki a nagyobb társasági élet, ami rám nem jellemző. Ezt az igényét igazából leadta miattam, nagyon ritkán jár el nagyobb társasággal, pedig ott tud legjobban kibontakozni, igazi központi személy bármilyen társaságban.

És úgy érzem nem lenne fair tőlem, ha korlátolni akarnám, és szóvá tenném, hogy ne legyen ezzel a sráccal. De ez így akkor is nagyon veszélyesnek tűnik, mert eléggé egyformák.

2012. júl. 25. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
még jó, h aggódnod kell.. ráhajtott a bnődre. erről érdemes lenne beszélni a pároddal.
2012. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem meleg a csavo akkor komam mar zaszlora is tuzte, hogy mehetnek a parok egymas nelkul NYARALNI??!!
2012. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy van okod az aggódásra.És mivel mind a ketten ilyen pörgősek... Sajnálom,hogy ilyet fogok írni de szerintem a kapcsolatotok napja meg vannak számlálva :( Nagyon remélem,hogy tévedek!!!
2012. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ellentétek NEM vonzzák egymást. Szóval van okod aggódni.
2012. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a barátnőddel, hogy mitől félsz. Egy őszinte beszélgetés sok mindent megold. Jó megoldás ilyen helyzetben, ha közösen mentek valahová: a barátnőd meg te, meg a barátnőd haverja. Ismerd meg, mozdulj ki velük, beszélgess te is a sráccal.. Írtad, hogy csak a barátnőddel foglalkozott a haver. Hát, lehet, hogy még friss az élmény és azért. Persze, lehet hogy le akarja csapni a kezedről. Nincs kizárva. Ne engedd! Beszélj a barátnőddel, és nyiss te is egy kicsit a világra. Az ellentétek tényleg nem vonzzák egymást. Ha a barátnőd társasági lény, te meg otthonülős, akkor próbálj meg kicsit igazodni hozzá. Ő is igazodott hozzád azzal, hogy visszafogta magát. Most rajtad a sor, nehogy elvigyék mellőled a lányt. Küzdj egy kicsit. Győzd le a visszafogottságodat és hajrá. De ha a barátnőd úgy gondol a srácra, mint barátra akkor a lányt nem kell féltened, mert a féltékenység sok kapcsolatot tett már tönkre. A havert meg nem tudom, hogy milyen szándékok vezérlik, mert ez a leírásodból nem derül ki.
2012. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!