Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm ilyenkor? (Lent)

Figyelt kérdés
Teszem azt, sétálunk a főutcán a kirakatoknál kézenfogva ugye, és meglátok egy szuperjó bombázó nőcit. Kijelentem, hogy "Hüm,de jól néz ki!". Erre a barátnőm miért mereszt rám mindig vasvillaszemeket!?
2012. aug. 17. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2012. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy... Féltékeny, persze, hogy rosszul esik neki. Gondolj bele, hogy neked hogy esne az, ha azt mondaná miközben sétáltok kézenfogva, hogy "Húúú, de jó pasi!"
2012. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na vajon...:D Nem kérte tőled senki sem, hogy vakulj meg, de ha tetszik is, neki ne mond.-.-" Nem a haverod ő, hanem a csajod...
2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csodálkozol? :D azt mered mondani valakire rajta kívül, hogy "Hüm,de jól néz ki!"...:D:D

Bár én ezt sosem értettem..mert én nem ilyen vagyok max annyi a véleményem, hogy tényleg jól néz ki vagy még ennyi se..:D:D de ez a vasvillaszemek..ugyan kérlek..:D

2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Örülj hogy csak úgy néz rád!Én kikaparnám a párom szemét,de jó hogy ő nem ilyen.
2012. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 ez most komoly?? szánalmas....
2012. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ROBERT 71 válasza:
azert mert bunko vagy . rosszul esik neki ha elotte mas csajok utann nezelodol es meg meg is dicsered. orvend hogy nem hagy fa kepnel. szanalmas vagy
2012. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
#6,Miért is szánalmas?Mert kikaparnám a szemét,vagy mert tudom hogy nem olyan?
2012. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert kikaparnád a szemét...

Hűséget fogadnak az emberek nem vakságot...Attól, hogy ott vagy neki te még úgyis megnézi a lányokat(max akkor ha te nem vagy vele)

2012. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
bocsi,igazad van,rosszul fogalmaztam,akkor ha még dicsérné is mellettem...Hisz a kérdező ezt teszi és erre mondtam.És ha hiszed ha nem,ő ilyen,nem nézni meg...ha nézné meló közben is már a kollégáktól hallottam volna hisz nem nagyon tartják a szájukat...
2012. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!