Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám túl jól viselked...

1 hetes babám túl jól viselkedik, nektek milyen volt az elso par hét? Eszik-alszik minden baba ilyenkor?

Figyelt kérdés

lehet igy marad??? vagy szamithatok ra,hogy elromlik?? fiammal nagyon rossz volt az elso par het-honap...a teso meg csak eszik,alszik,nekem kell keltenem enni,holott tok egeszseges,szep baba ;)

lehet ilyen jo baba marad?


nalatok milyen volt az elso par hét???


2011. szept. 11. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam az első hat hét így telt eszik alszik és kész. Szinte unatkoztam mellette, még csak kialvatlan se voltam. Aztán utána már volt, hogy napközben többet fent volt így többet tudtam vele foglalkozni, de nem lett rossz baba. Mikor fél évesen bújtak az első fogacskák akkor lett csak pár rossz éjszakánk de utána ment minden szépen tovább.
2011. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 15 hetes és ngyon jó baba. Ugyanúgy telnek a napjaink, mint az első hetekben, persze azzal a különbséggel, h többet van ébren. Nem sírós, egyedül is elvan, eljátszogat, nézelődik, csak akkor nyűgösködik kicsit, ha fáradt és aludni akar. 8 hetes korában én is írtam ide egy hasonló kérdést, mert azt hittem, h vmit rosszul csinálok, és azért nem vagyok fáradt, kimerült mellette. Azt válaszolták, h várjam ki a végét... :)
2011. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hetes koráig egy angyal volt utána hasfájós lett és 4,5 hónapos koráig egész nap sírt...

ezért mindig tartottuk, hogy jobb legyen neki.

mikor elmúlt a hasfájása azért sírt egész nap hogy tartsuk a seggét...

elmúlott 1 éves mikor már nem kellett egész nap tartani

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nem lesz hasfájós akkor kb 4 hós koráig igen. Utána indul a fogzás, és már többet unatkozik. Persze ez sem igaz minden babára.

Szerencsés vagy, az én fiam már a kórházban végig üvöltött. Utána is sírós maradt.

2011. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is így volt. Senki nem is hitte el. Az éjszakai etetés is 5 perc volt. Egyszer kelt éjfélkor, egyszer meg ötkor, ezt is abbahagyta kb 2 hónapos korára, attól kezdve átalussza az éjszakát. A fogaival sem volt gond, más betegsége sem volt. Hálát adok Istennek, hogy ilyen gyerekem van. Mondjuk én egyedülálló anya vagyok, talán ezért..... Érzi, hogy ezzel "segítenie" kell nekem....

Már két éves, olyan jóindulatú, jószívű gyerek. Minden nap hálát adok érte.

2011. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 besjudit ***** válasza:

Az enyém is ilyen és ne is akard hogy megváltozzon a "jó szokása" :)

az enyém 9 hetes és az első perctől végig aludja az éjszakát. Este 10től reggel 5-6 ig alszik majd eszik és még 8ig tovább. napközben is jól elvan a kiságyba. de én ennek nagyon örülök

2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ooo,szuper,akkor vannak ilyen jo babak is :))) nekem az elso pokol volt,masfel orankent cicizett,kozben orditott mert fajt a hasa..


a csajom 1 hetes mult,elso perctol imad furdeni,elnezelodik egyedul,3 orankent eszik...kisangyal...remelem igy marad

2011. szept. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!