Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Múlt héten terveztünk egy nyaralást hétvégére ami végül nem sikerült az időjárás és betegség miatt. Roppant csalódott voltam és kértem,hogy halasszuk el egy héttel,de nemet mondott! Arra hivatkozott,hogy ő a szabija további napjaira már betáblázta magát! Horgászat,pihenés stb...Aztán jött a fekete leves. Elém állt és közölte,hogy Ő a barátaival elmegy nyaralni oda ahova mi mentünk volna. Amikor mondta azt hittem viccel,de nem. Kérdeztem tőle,hogy ezt mégis hogy gondolja erre közölte,hogy mi is voltunk igaz nem nyaralni de elmentünk vásárolni és fürdőzni,hogy ne legyek önző,hogy csak magamra gondolok! Nagynehezen lenyeltem a békát és elment nyaralni. Arról volt szó egy éjszakára mennek erre ma telefonált,hogy nincs olyan állapotban hogy ma hazavezessen ezért ottmaradnak még egy éjszakát. Mondanom sem kell,hogy elpattant a cérna elküldtem a francba a telefonba és letettem. Azóta próbálok napirendre térni a dolog fölött. Tényleg én fogom fel hülyén vagy nagyon egy oldalú amit csinált? Nem érzem fernek ezt az egész helyzetet és nem tudom mihez kezdjek ezek után. Felfordul a gyomrom ha arra gondolok,hogy amig én itthon vagyok egyedül Ő addig szórakozik ott ahova mentünk volna kettesben.

Mit tegyek?


2012. aug. 17. 21:57
 1/2 anonim válasza:

Ne haragudj ram de lehet egy kicsit nyers leszek. Neki lehet (de termeszetesen nem bisztos) , hogy fontosabbak a baratai mint te vagy Isten mencs de talan egy ejszakas kaladja lesz. De nem kell egybol a lgrosszabra gondolni lehet csak faradt ezert nem tud haza vezetni es legyunk oszintek ferfibol van ok meg imadjak a haverokkkal tolteni az idot. :) . Ha tudod , hogy nem verne meg Isten mencs az ilyesmitol vagy nem menne ettol meg tonkre a parkapcsolatotok egyenlics! Bekulj ki vele szervezzetek meg egy kibekito kozos programot es aztan meg nehany kozos programban vegyel reszt. Es mikor mar ugy gondolnad , hogy elfelejtette ezt a ball lepeset hat egy kozos program helyett meny el val;ahova a baratnoiddel.Igy o is erezni fogja amit te erzel most a ballepeset az orra ala dorgolned es ha nem egy hulye vad allat akko bombonnal es viraggal ker bocsanatot!


Jo egyenlitgetest!!:)

2012. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszeri eset volt, ha jól értem.

Lehet hogy túl sokat vagytok együtt és már nagyon vágyott a baráti társaságára.

Ha ez az önzés más téren is jelentkezik, akkor komoly a gond, ha nem, akkor Te rontottad el ... szerintem.

2012. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!