Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha egy fiú kérdezné? :D

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem, hogy ha egy lány felteszi a kérdést, hogy akarna-e valaki (fiú :D) vele összeismerkedni, mert neki már mióta nincs párkapcsolata, akkor rögtön ír vagy 20 fiú, hogy szívesen megismerné..Viszont, ha fiú írja ki ugyanezt, akkor nem igazán jönnek lányok..(vagy még is? :d) Viszont akkor ezt szeretném kérdezni, hogy ki akarna megismerni engem, mert nem nagyon jön lány, nem tudom, hogy mi a baj.. Köszöntem előre is minden kedves lányírónak. :) 14/F
2011. febr. 12. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az, hogy 14 éves vagy... :) Én úgy veszem észre, hogy ide kevesebb korodbeli írogat, aki mégis, az is inkább csak kérdéseket.

Én jópár sráccal kezdtem el innen beszélgetni már, nem társkeresési, csak beszélgetési szándékkal. Olyan is volt, hogy én kezdeményeztem, és volt, hogy ők...

2011. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahha hát értem akkor..:) Igazából csak érdekelt, hogy így mennyien írnak, mert máshol is ugyan ez a szitu :D
2011. febr. 12. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj magadról privátban egy képet. 15/L
2011. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hali. En nem pont gyakorikerdeseken szoktam massal beszelgetni.:) Itt inkább valaszolgatok.:D De ha beszelgetni akarsz akk bennevagyok. xd

14/L

2011. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát msn cím vagy ilyesmi és akk felőlem :D
2011. febr. 12. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Kuldd el priviben az MSNed es felveszlek.:) CsK telorol vok es ha te vennel fel nem jelezne.://
2011. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, elsz meg?:DD (elozo 2 kommentalo voltam:))
2011. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csillaag@hotmail.com hagondolod:)
2011. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
dehát én elküldtem neked az msn címem :D
2011. febr. 12. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Navárjál emgse kaptam. xDD Akk pill. :D
2011. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!