Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most velem vagy vele van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

123Nyammi kérdése:

Most velem vagy vele van a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

Na szval a bnőmröl van szó ink lányokat kérdem

A bnőmmel egy jó ideje járok.

Megtapasztaltam azt hogyha kettesben vagyunk éppen h beszél.

Általában kettesben mondani és mondania kéne

De nem csak válaszol

Elvárja h egész nap én beszéljek :\

ha talizunk bekel készítenem magamnak a témát mert ő csak hallgat.

ha kérdem tőle micsinált ma vagy mivolt multkor ennyi a válasza "semmi"

Hameg társaságban vagyunk akk előbb hallom meg a szél fuvallatát mint a bnőm hangját

Az az igazság h túl csendes

már fáj h túlságosanis csendest

mert énmeg imádok beszélni

mit tegyek vagy mit mondjak h kicsit többet beszéljen?

ja még annyit h a szerelem megvan mert szeret és énis szeretem őt

Trollokak nee csak normális választ


2012. aug. 18. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy inkább lányokat kérdezed, de attól még válaszolok ha nem gond. Na szóval, ha túl csendes, szerintem azzal sokat nem tudsz kezdeni. Én barátnőm is ilyen(volt), engem nem zavar én is csendesebb típus vagyok. Tudod aki előbb gondolkozik és csak azután beszél. :D Lehet, hogy ha jobban megnyílik feléd idővel akkor elkezd többet beszélni. Én már majdnem 2 éve vagyok együtt barátnőmmel és a csendes visszahúzódottsága már asnyira nem van jelen, és viszonylag sokat beszél. De az ilyen emberek szerintem társaságban nem sokat fognak beszélni, max akkor ha van egy fix társaság akiket évek óta ismer és megbízik bennük stb. Jó ezt most saját példa alapján írtam, nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet pontosan.
2012. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdekes,nekem a legjobb barátnőm volt ilyen,ma már nem vagyunk jóban,mert meguntam,hogy társaságban nekem kellet helyette beszélni,meg témát nekem kellett kitalálnom,soha nem tudott értelmesen beszélgetni,nála is ez volt kérdem tőle:mit csináltál ma:semmit

mi van veled:semmi

mi bajod van:semmi

társaságban meg sem szólalt

aztán már olyan témát se találtam,ami őt érdekelte volna,szerintem rosszul lett nevelve,a barátnőd is,meg az én volt barátnőm is,ő 21 évesen is ilyen,te barátnőd hány éves?érdekli egyáltalán valami?

2012. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha imádsz beszélni, akkor nincs olyan nagy gond.:)

Első lépésként szerintem mindenképpen tanulj meg hallgatni.

Senki nem iktatta törvénybe, hogy ha együtt vagy valakivel, végig kell pofázni az egész együttlétet.

Ha általában megértitek egymást, a csend sokszor jóval fontosabb, mint a fölösleges állandó pofázás.

Ha állandóan beszélsz, akkor a fontos dolgok is elvesztik a jelentőségüket.

Ha egy nap 100szor mondod hogy szeretlek, egy hét után meg se fogja hallani. Ha egy héten csak egyszer, azt biztos értékelni fogja.

Lassíts egy kicsit, élvezd némán a társaságát.

Nem tudom amúgy mi ez sok emberben, ez a csend fóbia.

A csend egy jó dolog, és minél kevesebbet beszélsz, annál többet fog ő.

Csak türelem, idővel úgyis megnyílik.

Lehet hogy kell pár hónap, de ha annyi kell, hát annyi kell. Ezt nem mérik stopperrel.

Az, hogy riporterként kérdésekkel sorozod, az nem fogja beszédre bírni.

Majd ha érezteted vele, hogy komolyan figyelsz rá, és megbízhat benned, akkor beszédesebb lesz.

2012. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akk egy kicsit lassítok a tempón :))
2012. aug. 18. 08:33
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló teljesen igazadvan néha már énsem tom mi érdekelné

velem nincs baja

azt mondja h szereti hallgatni h beszélek

am én 16 bnőm 14 éves

2012. aug. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!