Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek egyáltalán ilyen fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit megrémülni, ugyanis a baráti körömben párok már most (16 évesen) szexelnek. A pasijuk el Sem tudná képzelni a kapcsolatukat szex nélkül. Ezen kívül alig vannak közös programjaik. És akárhány fiúval ismerkedtem eddig mindegyik már a második randin érdeklődött afelől, hogy szűz vagyok e. Emiatt lassan már ott tartok hogy inkább nem is ismerkedek. pedig nem vagyok konzervatív, csak még várnék 1-2 évet... van szerintetek olyan fiú aki ezt tolerálná? vagy nagyon hülyén gondolkodok?

2012. aug. 18. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én is amilyen gyorsan megpróbálom kideríteni és nem azért mert hamarosan megakarom dugni hanem azért mert ezt jó tudni.Az meg a másik és kövezettek meg de mi érteleme van évekig várni vele.Nem házasodsz ez csak szex.Bizalom és szeretet kell hozzá.Ha ez nincs meg akkor fél évig se juttok el.Ha meg próbára akarod tenni akkor ilyen erővel házasodásig ne dugjatok és még utána se 10 évig nehogy félre ismerd.Ez az egész annyira fel van húzva.Szerintem 7-10 hónap vagy esetleg még 1 év bőven elég de évek... Kérlek.
2012. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, léteznek. :) Nem gondolkodsz hülyén.

Próbálj kicsit visszafogottabb fiúkkal ismerkedni.

Szerintem nem jó helyen ismerkedsz.

2012. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6-12 hónap várás még simán elfogadható volna.
2012. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
LÉteznek csak neked csúnyák.
2012. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem nem a külső a fontos...
2012. aug. 18. 10:03
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Dehogynem, minden lánynak a külső a fontos. Én is azt mondom, h léteznek ilyenek, de neked nem ez számít, hanem h jól nézzen ki.
2012. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zokniszörny ***** válasza:
100%

16 évesen szerintem bőven várhatsz 1-2 évet. (Mindenkinek mondom, hogy 16 évesen még nagyon gyerekek vagytok, kedveskéim. Gyerekek ne d*gjanak, mert abból sok jó nem sül ki.) Ha nem érzed magad felkészültnek erre a dologra, akkor azért ne feküdj le senkivel, mert nem tud várni. Amúgy is ez olyan dolog, hogy ha jön egy srác, akit igazán megszeretsz és megkívánsz, akkor jönni fog a szex magától, mondjuk fél év múlva. De ne az legyen, hogy a társadalmi nyomás miatt fogcsikorgatva odaadod magad 3 hét múlva valakinek.


Valóban, ez nem házasság, de azért nem is olyasmi, mint a rágó, hogy mindenkinek jószívűen adhatsz belőle... Amennyire szabados a szexuális élet manapság, jobb is vigyázni, mert olyan cuki betegségeket lehet összeszedni, hogy csuhajja.

2012. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Huan001 ***** válasza:
Én simán várnék egy olyan lányra akit szeretek de egy khúrvával tök fölösleges...ha megadják az 5-ös lottó számait mért ne tenném meg?
2012. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja azt sok ember hogy a sex minden?ez csak egy apró csepp a tengerben,jo értem én hogy az a humoros valami odafönt azért teremtette a lábaink közé a dolgokat hogy használjuk,de nem a sexnek kellene dominálni,lassan már olyan a sex ebben a világban mint a pénz,csak körülötte forog minden,ja és a sex jellem mutató is!nagyon sokat elárul az emberröl,a dolgokhoz való hozzá állásáról!De hogy a kérdezőnek is válaszoljak,vannak még ilyen fiuk,kevesen de vannak!De egyet jegyezz meg aki könnyen adja magát azt sose fogják tisztelni,becsülni csak egy tárgyá válik majd mások szemében amit kedvük szerint használnak!
2012. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

1-2 évet senki sem fog várni, úristen :D jóhogy nem az esküvőig vársz xD

16 éves vagy már rohadt sok ideje ivarérett, hormonjaiddal mi újság?

2012. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!