Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiúk, akik képesek BOCSÁNATOT kérni?

Figyelt kérdés
a barátom mostanában sokszor megbánt, és ha érzi, hogy megharagudtam rá, akkor utána besértődik ezen, és nem keres. direkt nem hív föl, direkt nem jön msn-re, direkt nem ír sms-t. nekem kell megkeresnem, és bocsánatot kérni azért, amit el sem követtem. és már annyira elegem van ebből. mi olyat lehet mondani egy fiúnak, hogy felfogja, hogy megbántott valamivel, és ki akarjon engesztelni??
2010. júl. 26. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
én bármi rosszat mondtam a barátnőmnek, azonnal bocsánatot kértem... szerintem ez egy alapvető dolog, és nem értem azokat, akik egoizmusból nem merik megtenni, nehogy gyengének és kiszolgáltatottnak látszódjanak.
2010. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Igen, például én.
2010. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kisse nehezemre esik olykor de ha tudom, hogy hibáztam akkor igenis bocsánatot kerek!
2010. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

amikor hibázok, bocsánatot kérek. ez így természetes, nem?

31f

2010. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem léteznek :D
2010. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Vannak tipikus makacs férfiak, akik nehezen ismerik el hogy hibáztak. Valószínűleg valamiért fél, hogy ezt nem mondja ki neked, akiben a legjobban kéne bíznia. Talán attól hogy nem fogod tisztelni azért, mert hibázott, talán eddig sem érezte úgy hogy elég tiszteletet és megbecsülést kapott tőled.

Talán jobb lenne ha nem állítanál semmit, hanem kérdeznél tőle. Pl hogy tudja e hogy mit csinált veled és ez neked milyen érzés, és hogy nem akar e mondani valamit ezek után. Persze ne legyen számonkérő meg hisztizős a hangnem.

2010. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

jah és fiú vagyok :D


előző voltam

2010. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Te egy hihetetlen nagy ribanc k*rva vagy!!


Bocsánat, nem gondoltam komolyan.

2010. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
én megértem, hogy nehéz bocsánatot kérni, azt még el is tudom fogadni. de az miért jó, hogy megsértődik azon, hogy én meg mertem bántódni? az miért jó, hogy nem keres meg? nem értem... nem tudom felfogni. ha én megbántok valakit, igyekszem kiengesztelni, nem pedig hagyom forrni a saját levében csak azért, hogy nehogymár el kelljen ismernie, hogy hibáztam... itt ülök a tűkön, tudom, hogy már felkelt, de nem keres... felhívjam, vagy mit csináljak? ha rajta múlik, nem beszélünk estig, akkor majd nagy kegyesen hajlandó lesz esetleg köszönni valami nagyon rideg módon.
2010. júl. 26. 14:04
 10/24 anonim ***** válasza:
Te tuti nem vagy százas! Oké, szereted a barátod, de így megalázkodni, hogy Te puncsolsz neki, mikor ő bántott meg... Legyen már eszed! Ha arra sem képes, hogy bocsánatot kérjen, akkor mit vársz? És miért várod, hogy megtegye, amikor azt látja, hogy bármit csinál, bármivel megbánt, te úgyis tepersz érte??? Én a helyedben nem csinálnék semmit, nehogy már még én keressem... Ha meg napokig, hetekig nem keres ezután, akkor legalább látod, hogy mit akar kettőtökkel kapcsolatban.
2010. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!