Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ő tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő tényleg ilyen vagy csak ennyire naiv vagyok és szórakozik velem? 28 évesek vagyunk és 5 hónapja kezdtünk el találkozgatni.

Figyelt kérdés
Ő az elején mondta, hogy nehéz vele, mert önző egy kapcsolatban ezt úgy értve, hogy ha mehetnéke van ő megy és nem szeret beszámolni a dolgairól. 10 éve lakik egyedül ill. 1,5 évig lakott a barátnőjével, de annak már 3 éve. Állítása szerint azóta én vagyok az első nő, aki megfogta és képes vele aludni. Általában egyszer alszunk együtt a héten. A probléma az, hogy előfordul, hogy akár 3-4 napig nem is beszélünk. aztán megjelenik kedveskedik, megkapom tőle azt a szeretet amire szükségem van, de ez nagyon bánt, hogy napokig nem keres. Jeleztem neki persze, de válasza az, hogy úgy is mindent elmond,ha találkozunk. Nem szexen alapul a kapcsolat. A legjobb barátait mind ismerem, akik mondták, hogy a volt barátnője óta nem látták még nővel...na de akkor miért is viselkedik így?? egy kapcsolatban 5 hónap után már elvárnám, hogy legalább naponta 1 sms-t írjon, hogy mi van velem..Fura számomra ez az egész! Beszéltünk már erről és akkor azt mondta, hogy ő megmondta nekem az elején, hogy ilyen. Létezik ilyen férfi vagy inkább csak szórakozik velem??
2012. aug. 18. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hát elég furcsa. költözzetek össze :)
2012. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, már az elején megmondta. Ha te mást vársz egy kapcsolattól, akkor már az elején nem kellett volna ebbe belemenned. Nem értem, hogy most mi bajod.

Mindenki másmilyen, van, akinek egy kapcsolatban több szabadságra van szüksége és egy kevésbbé szoros kapcsolatra, van, akinek pedig az az ideális, ha minden percben a másik nyakán lóghat. A pasid az egyik véglthez tartozik, neki olyan nő való, akinek megvan a saját élete és nem siránkozik azon, hogy őt hanyagolják, megelégszik egy lazább kapcsolattal is, vagy csak a tudat kell neki, hogy van valaki. Hidd el, hogy vannak ilyenek, egyik barátnőm pl mondta, hogy neki csak az a baj a pasikkal, hogy folyton lógnap rajta, ő pedig úgy érzi, hogy megfullad, ha 2 nap egymás után találkozni kell valakivel. Ha te ezt nem tudod elfogadni, rosszul érzed magad így ebben a kapcsolatban, akkor teljesen békésen engedjétek el a másikat. Az ember valamennyit képes változni, de teljesen kivetkőzni önmagából nem fog tudni. Ő sem, és te sem. Ezt át kéne gondolnotok és megbeszélnetek, majd valami megoldást találni. Az is egy megoldás, ha mindketten kerestek egy igényeiteknek megfelelő párt.

Én ismerek olyan párt is, akik már kb másfél-két éve vannak együtt, de még mindig van olyan, hogy egy hétig nem találkoznak, vagy ha igen, akkoris csak heti 1-2 napot és nekik ez tökéletesen megfelel.

2012. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:

Azt hiszem, ez egy elég aszimmetrikus kapcsolat, nehogy összeköltözz vele, azt se tudod kicsoda!

Infantilis,fegyverkereskedő, bármi lehet, - de, hogy nem vagy túl fontos neki, az fix.

2012. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te tényleg naiv vagy. Ha egy pasi igazán akar téged és odavan, akkor éjjel-nappal veled akar lenni és az a minimum, hogy minden nap hallani akar felőled, mert egy napot nem bírna így ki. A többi csak kifogás, de tényleg. Exem a szó szerint a világ végéről is felhívott, csak hogy hallja a hangom, nem történt épp vele semmi érdekes.


Én nem gondolom, hogy simán csak szórakozik veled, mert akkor leakasztana időnként a fogasról egy numerára, de hogy túlzottan nincs tőled elszállva se, az tuti. Kedvel téged jó barátként, nyilván jól érzi magát veled, jó neki a szex de nem úgy tűnik, hogy agyon törné magát ezért a kapcsolatért. Miért? Mert neki ez így kényelmes. Ha 5 hónapja nem forrta ki magát ez az ügy komoly kapcsolattá, pláne, hogy már nem vagytok tinik, ez halott ügy. Én kiadnám az útját, csak az idődet vesztegeted, ha te komolyat akarsz.


26 N

2012. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!