Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, és van egy fiú, aki nagyon tetszik, de azt hiszem, hogy Ő csak szórakozik velem, mert rajtam kívül másokkal is szokott találkozgatni, viszont köztünk már több is volt, mint csak egy egyszerű tali. Szerintetek mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan fiút, amelyik csak téged szeret és Te vagy neki a legfontosabb...
2010. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél vele? Elég baj az drága...Hagyd a francba, ha fontos lennél neki, akkor tenne is érted valamit..de nekem ezek alapján az jön le h le se szar...Te legalább leszarhatnád..:)

Sok sikert!:*

2010. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 évesen azért nem olyan nagy baj az ha úgymond mászkál más után is ...

hihetetlen komolyan, 14 évesen életre szóló kapcsolatot szeretnél?? tudod ez pont az az időszak (kezdete), amikor tapasztalatot szerez mindenki, és naponta 3 csajt dobál ki az ágyából, egyzserűen nem értem te miért nem csinálod hasonlóképpen srácokkal ...

2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt. Hülyítet hogy így szeret meg úgy szeret és találkoztunk volna nem jött el felhívtam mondta h 5perc és ott lesz. 1 órát vártam rá. Aztán kiderült. hogy a barátnőmmel van mert összejött vele. Hagyd a p*csába. Nem érdemel meg téged.
2010. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
He hee heee!!! Megvoltál neki?
2010. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A menő pasikból sose lesz jó barát. SOSE! Vannak kivételek, úgy 1%, de ennek a nagyrésze a filmekben van. Sokszor csak azért akarnak megszerezni valakit, mert elérhetetlen, nem mutat érdeklődést a srác után, vagy egy rlbanc (bár ekkor max 1 hónapig vannak együtt, akkor meg addig mennek el, amig lehet...) Nem menőkkel kell járni, hanem olyanokkal, akik normálisak. És mindkét csoportba nagyon kevesen tartoznak. 15/L
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele,csak csók volt! Am a fiú 15,de köszi mindenkinek! Igazatok van :)
2010. dec. 11. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!