Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy kívánjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy kívánjam a férjemet?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk házasok, és nagyon jól megvagyunk, szeretem is, és ő a tenyerén hordoz. Nála jobbat nem is kívánhatnék magamnak. De sajnos nem érzem a nagy lángolást. Mit tehetnék, hogy jobban működjön a szex?
2009. júl. 23. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld ki mással hogy milyen xar.
2009. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Még mielőtt össze házasodtatok volna akkor is ilyen volt a helyzet? Ha nem akkor tedd meg azt amit előtte vagy keres fel egy orvost.
2009. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sose csalnám meg, és a válásban sem hiszek. Illetve ő sem.

Korábban volt egy barátom, akivel együtt éltünk, és ő volt életem nagy szerelme, a szívem összetört, amikor elhagyott. Vele minden jól működött szerintem, a szex tökéletes volt, szerinte is. De utána mikor vissza akart jönni, már nem volt ugyanaz. A bizalom megrendült, nem tudtam úgy nézni rá, mint korábban. mindig bennem volt, hogy újra elhagyhat. És lehet, hogy jobban jártam, hogy házasság előtt gyerek nélkül történt az meg.

Szóval nem próbálkoznék, mert megtaláltam azt, akivel le szeretném élni az életemet, csak szeretnék minőségileg javítani egy olyan dolgon, amivel másnál nem volt probléma.

2009. júl. 23. 12:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Előtte is éreztem, hogy nem olyan mint az előző párommal, akiért bármit megtettem volna. De arra gondoltam, hogy azért, mert még nem hevertem ki teljesen az előzőt, és mert tudtam, hogy mégegyszer nem fogok senkit úgy szeretni, mint őt.
2009. júl. 23. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne hasonlitsd a másikhoz és nem gondolj a régire közbe.
2009. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
teljes egészében egyetértek az előzővel
2009. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vágd ki nyugodtan
2009. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak....

hogy érted azt, hogy vágja ki? De hát azt mondta, hogy vele akarja leélni az életét. Nem azt, hogy nem tudja it tegyen.

Igazából nem is tudom milyen tanácsot lehet adni ilyenkor. Javítani a szex minőségén....hm... gondolkodok. :)

2009. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Igazából nem is tudom milyen tanácsot lehet adni ilyenkor"

mégis mit: szexuál terapeuta.


ez mit jelent: "Mit tehetnék, hogy jobban működjön a szex?"

nem elég hosszú az időtartam? vagy orgazmus? nincs elég aktivitás? a különféle pózokat próbáltatok már?

esetleg kis szerepjáték? doktor nénis, vagy a kéjenc mikulás?


"Mit tehetek, hogy kívánjam a férjemet?" most te vagy ő nem akarja a szexet? vagy akarjátok csak mi??? szóval...


szerintem vázold fel neki az egyik szexuális fantáziád és játsszátok el(elvileg így a te fellángolásod meglesz,ugye).

2009. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kívánd!

;)

2009. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!