Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás szakítás után önmagunknak hogy lehet megbocsátani?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátnőmet ( 1 csók volt egy másik lánnyal ) másnap oda álltam elé elmondtam neki nem akartam arra fogni h részeg voltam mert hülyeségnek tartom. Meg próbáltuk folytatni de nem tudott ugyan úgy viszonyulni hozzám. 1 hét telt el h végleg szakított velem és kb 1 hónap a megcsalás óta. Nagyon meg bántam bánom h elrontottam és egyszerűen gyűlölöm magamat. hogy lehet saját magadnak megbocsátani?
2012. aug. 18. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Okos fiú/férfi tud kussolni! Meg is kellett volna a lányt dugnod akit lesmároltál , hogy legalább valami értelme is lett volna a szakításnak!Ebből majd tanulsz, legközelebb ha ilyen történik (és miért ne történne), majd csöndbe maradsz simán... mert amit nem tudnak az nem is fáj!
2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, miért kell ugyanazt megkérdezni csak a másik szemszögéből ? fake
2012. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A férjem bevallotta,hogy a múltkor,amikor elment a haverokkal szórakozni, csókolózgatott egy nővel. Nem szokott amúgy gyakran eljárogatni nélkülem. Ti ezt hogy fogadnátok? 12 éve vagyunk házasok.

36/N"

2012. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam még nő, főleg nem 12éve házas, szóval passz!

Biztos szar ügy lehet! Mondom ezt én, aki még egy lány mellett sem tudtam 1-2hónpnál tovább megmaradni!

2012. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már hasonlót,de szerintem nem kell magadnak megbocsájtani.Lépj túl raja,és felejtsd el mindkét csajt,és éld tovább a tyúkszaros kis életedet.
2012. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 csók miatt szakitott? Jesszus. Nem mintha jó pont járna érte, de ha igazán szeretett volna, 1 csókért nem szakit. Számomra az még megcsalás se...
2012. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!