Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex visszaszerzése, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaszerzése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, minden praktikát, "tervet", "feltérképezést, módszert írjatok le, nektek hogyan sikerült.. Köszönöm!

F/19 (2 évet voltunk együtt, azóta volt 1-2 olyan "életrész" ami úgy tűnt, hogy sikerülni fog újra összejönni vele, de aztán mégsem. Ilyen volt a közelmúltban is)


2012. aug. 18. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Az exek semmi másra sem jók csak arra, hogy néha karban

tartsák a répát!

2012. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Feri921103 válasza:
33%

bakki te vagy én???????? Te jesszus..... XĐ ( amúgy nekem is jöhetnek a válaszok 19/F 2 évet voltunk együtt, azóta 1-2 beszélgettünk sétalgattunk , meg a többi, jól éreztük magunkat....)

VERY BIG LOL :D

2012. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kellene több infó, pl miért szakítottatok, ami nagyobb kérdés, MIKOR?
2012. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kéne több infó: ki szakított kivel, miért, azóta milyen viszonyban vagytok stb.
2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő velem, hogy már nem szeret úgy, mint régen:-D 2010 decemberében volt ez. Nem tartjuk a kapcsolatot, lassan fél éve, hogy nem beszéltünk.
2012. aug. 19. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Húha...hát ebben az esetben én radikális próbálkozást választanék.Mivel már korábban kétszer sem sikerült.


Én megkeresnem valamilyen formában és elmondanám neki az érzéseimet, hogy még mindig szeretem és ő kell nekem 2 év után is. Felesleges játszmázni már az esetedben. Így ki fog derülni, hogy van-e értelme még utána érzelmeket táplálni, avagy sem. Mert mostmár vagy egyértelműen pontot kell tenni ennek a dolognak a végére, hogy ne őrlődj tovább utána, vagy szerencsés esetben vesszőt :)

De az is fontos, hogy a lánynak volt-e barátja a szakítás utána, illetve, hogy most van-e.

Amúgy mi az oka, hogy fél éve már nem is beszéltek?

22/L

2012. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő nem keres, Én nem keresem:-) Voltak kapcsolatai, de nem voltak hosszú életűek..
2012. aug. 21. 00:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem keresd fel. És nyíltan mondd el neki mit érzel. Semmit nem veszíthetsz már, és ebben az esetben más módszer szerintem már nem célravezető. Ha lehetőséged van rá vagy telefonon, vagy személyesen mondd el neki.

Mert írásban nem látod az azonnali reakcióját meg a non-verbális jeleket és jobban le tudod szűrni, hogy ő mit érez.

2012. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!