Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi azt állítaja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt állítaja a nőnek mindenben mellette áll és komolyan gonolja a kapcsolatot az úgy is van vagy csak mondja?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés és komoly válaszokat várok. Köszönöm.
2009. júl. 23. 12:18
 1/6 anonim válasza:
100%

hát, ismerni kellene az illetőt. Szerintem legbelül Te azt tudod, hogy hogyan gondolja. Nekem egy férfi két randi után, pár napos ismeretségre azt mondta, hogy melletem akarja leélni az elkővetkezendő 40-50 évét. Azóta boldog házasok vagyunk. Amikor mondta, már éreztem, hogy ő ezt tényleg úgy is gondolja. Valahogy a személyiségéből érezni lehetett a megbízhatóságot, felelősségtudatot.

Előtte életem szerelme is ezt mondogatta, míg együtt éltünk, de sajnos benne soha nem éreztem azt a biztos bizalmat, amit a férjemben második randin már igen. Bíztam benne, rá bíztam volna az életemet, de a stílus ahogy ezeket a dolgokat mondta, nem azt sugallta nekem, hogy valóban komolyan gondolja. De ezt csak később láttam meg a szíkítás után. (még mindig szeretem legbelül, akár mit is tett velem. Ő marad a Nagy Ő örökké) Nagy szerelem volt, de családalapításra sajnos nem volt alkalmas. Sír a szívem, de tudom, hogy jó döntés volt.

2009. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!Mióta vagytok együtt,volt e már félrelépése.

De az ilyen kijelentésekkel rend szerint nem játszadozik az ember.Ez komoly döntés és ha már ki is mondta akkor úgy is gondolja.

2009. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapja.Tudom még nem hosszú idő.
2009. júl. 23. 12:33
 4/6 anonim válasza:

Az első vagyok...újra

Mondtam, a férjem márciustól udvarolt nekem, (előtte nem is ismertük egymást) júliusban úgy kérte meg a kezemet, hogy közben kétszer szakítottunk az előző párom miatt. Tehát addig olyan se vele, se nélküle helyzet volt. Mégis mindig azt mondta, hogy kellek neki minden ellenére. Októberben volt a lagzink. Tehát nem az időn múlik.

2009. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Volt egy ilyen kérdés és arra válaszoltam. Beismerem én beleszerettem. Igaz nem olyan sűrűn találkozunk mivel nem egy városban lakunk. kb 40 km választ el minket.
2009. júl. 23. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a párommal az interneten ismerkedtem meg, sokáig csak msn-eztünk. Ő udvarolt, meg akart szerezni keményen. Aztán mikor elkezdtünk járni, rá három hónapra megkérte a kezem. Előtte volt egy 8 éves kapcsolata, de annak a lánynak nem kérte meg a kezét, nem is nagyon fordult meg a fejében. És azóta is mondogatja, hogy kicsi menyasszonykám, meg hogy úgy elvesz mint a huzat. :-D És ez olyan jól esik.

2009. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!