Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a fiuknak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a fiuknak hogy legyen barátnőjük? Vagy néha inkább csak nyűg?

Figyelt kérdés

ugyértem hogy annyit panaszkodnak hogy a nők sokat készülődnek meg ilyenek...

viszont olyat is látok sokat akimeg arra panaszkodnak hogy nincs barátnőjük..ők többen azért:D



2012. aug. 18. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen társadalmi, családi neveltetés (kondicionálás) kérdése. Fontos is nekik, meg nyűg is.
2012. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény, a pasik szeretik a nőket ( már aki XD) szóval kell barátnő.... Csak nincs, az a gond :(
2012. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
van akinek nem fontos a barátnő.el vannak nélküle.De mivel az ember társas lény,kell valaki mell.
2012. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hátigen csak azt nem tudom hogy melyiknek lennék fontos és melyiknek csak nyűg?

nincs valami ismertetőjel:DD

2012. aug. 18. 23:28
 5/17 anonim ***** válasza:
de, van ismertetőjel. mértékegysége: HUF. vagy EUR, USD.
2012. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hehh:D
2012. aug. 18. 23:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Dehogy nyűg!!A francokat! Kicsit lehet szívni a vérét mikor sokat készül egy nő de ez egy egészséges piszkálódás egy kapcsolatban és egyáltalán nem nyűg!!A legtöbb fiú vágyik egy barátnőre,aki nem az hazudik vagy homár!
2012. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7: igen, ebben van valami, én pl biszexuális vagyok, úgyhogy igazából nem fontos, hogy legyen barátnőm. és pasik is tudnak órákig készülni :)
2012. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"De mivel az ember társas lény,kell valaki mell."

:DDD

2012. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ja szóval a mellen van a hangsúly?:DD
2012. aug. 18. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!