Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szakitás jobban fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szakitás jobban fáj, mint a többi? Vagy nincs külömbség?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ ki kivel és miért szakított...szemszög függő...
2012. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen volt a kapcsolat.Ha az első igazi rózsaszínfelhős, mindent elsöprő, tüzön-vizen át típusú nagy szerelemről beszélünk, amit nagy valószínűséggel az életben többé nem élünk át, akkor igen, jobban fáj..

Szerintem minden szakítás más és minden ember más, tehát, hogy van-e KÜLÖNBSÉG egyedileg eltérő.

2012. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ mennyire szereted az illetőt (és szereted-e). Én például első barátnőmet iszonyúan szerettem, napi 10x is hívtam akár, ha nem találkoztunk, és mellette még 5 sms is elment. Nagyon fájt az is, ha 2 napra ment el, de vége lett a kapcsolatnak mert 5 hétre ment el és amikor visszajött úgy gondolta elég volt neki ebből és kilépett a kapcsolatból. 1 hétig napi 1x ettem, akkor is csak minimálisan, nagyon depresszió-gyanús tüneteim voltak.

Aztán jött egy másik lány 4 hónapra rá (elsővel 7 hónapig voltunk együtt, 17 évesen). Hasonlót éreztem vele is mint az elsővel, majd eljutottunk addig, hogy 1 éve voltunk együtt, amikor is közölte hogy megismert egy másik srácot és beleszeretett..hát köszi. Hasonlóan fájt mint az első szakítás, de itt már tudtam mit kell csinálnom, hogy jobb legyen.


Ha van tapasztalatod azzal kapcsolatban, hogy mi növeli a kedvedet (mert vidámnak lenni ilyenkor még megjátszva is nehéz, tapasztalatból tudom), akkor egyszerűbb, de semmiképpen sem könnyebb.

2012. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!