Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozom az exszel ő szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom az exszel ő szakított, nem akar semmit. Akkor csak azt akarja látni mennyire össze vagyok törve?

Figyelt kérdés

amúgy én írkálok neki mindig, de amúgy simán láttam már a kapcsolatban is, hogy nem szeret. de ő nekem nagyon hiányzik. évekig voltunk együtt. nem bírom még így egyedül, pláne, hogy most közölte velem egy másik srác is, hogy hagyjam békén. totál padlón vagyok. az ex most nagy nehezen megírta, hogy rendben, egy kis időre összefuthatunk, miután megnyugodott hogy valóban nem akarok tőle semmit.

nos tekintve, hogy én ki vagyok borulva, csupán valóban nincs senki akihez fordulhatnék, totál egyedül érzem magam, a bnőim inkább a barátjukkal vannak mindig, stb.

szóval most ő azért találkozik velem, hogy segítsen, hogy végleg le tudjam zárni? vagy csak szórakozni akar azon, hogy nekem fáj? mindez mellett közölte, hogy ne írogassak neki, ő sem akar.


és annyira fáj, a másik sráctól amit kaptam, hogy nem bírom elviselni. persze ezt nem mondom az exnek, akivel szintén nemrég lett vége.


szóval az ex előtt játszam az erős nőt? én csupán azt szeretném, ha végre valaki átölelne és csak annyit mondana, minden rendben lesz. de senki nincs.


2012. aug. 19. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia, ismerős válság helyzet, én csak egy dolgot tanácsolnék neked, mondd le a találkozót. Nem fog jót tenni neked, és próbáld meg elfogadni hogy meg fogod találni majd azt akivel jól kifogsz jönni és jó lesz minden.
2012. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

vagy szexhiánya van...


max teszi majd neked a szépet a jót a kedveset a cukit aztán leszel olyan hülye h lefekszel vele aztán otthagy utána...

2012. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de mondhatni nincs kibe "kapaszkodnom"

nincs senkim

2012. aug. 19. 17:11
 4/14 anonim ***** válasza:

csak azért nem érdemes.


ne legyél olyan hülye mint a többi nő aki ezt tette mert nincs jobb...


ne csatlakozz az idióták társaságához!

2012. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak azért "akar" veled találkozni mert nem hagyod élni (értem ezt az "amúgy én írkálok neki mindig"-re)...csak szánalom tali lesz az biztos...


és jól értelmeztem hogy a másik csávóra is Te akartál rá akaszkodni??? Hány éves vagy ha szabad megkérdezni?


N22

2012. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem akar tőled, egész egyszerűen nem tud lekoptatni... Amúgy valszeg tökre sz.arik rá, hogy te ennyire kivagy, meg minden, te nem hagyod békén. Ha nem írnál rá, nem kérnél talit, nem csinálnál semmit, maximálisan el is lennél felejtve. Szóval szerintem ne erőltesd ezt a dolgot, lépj tovább... Az exednek tök egyértelműen semmit nem jelentesz és nem is kíváncsi rád...

21L

2012. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Na most lelehet pontozni, meg mondhatjátok hogy úgysem értek ehhez meg stb. De miértelme sajnálkozni, tanácsot adni? Mert ebbe a helyzetben nem segít sokat :( ( tapasztaltam)

[link]

Nézd! El kell azon gondolkodni, hogy van aki irigyli az életed, bármilyen rossz most, bármennyire a padlón vagy fel kell állnod!

Kezdj új életet, hagyd a találkozót, keress egy pasit aki szeret téged, bulizz, keress új barátokat, változtass az életen! :)

2012. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem semmit nem akar tőled, egész egyszerűen nem tud lekoptatni..."

"..csak szánalom tali lesz az biztos... "


és a legrosszabb az egészben, hogy ő csak is ő az, aki találkozik velem.

a bnők elfelejtenek, az utóbbi srácot totál nem érdeklem, senki nem áll mellettem, csak az ex. szánalomból. én már tényleg nem tudom mit tegyek. próbáltam nyitni, ismerkedni, ez lett abból is. a srác kegyetlen dolgokat vágott hozzám.

hogy nyissak így megint és megint?

hogy éljem én ezt túl?

amúgy 23l

2012. aug. 19. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Hogy éld túl? [link] neki 1000-szer nehezebb, mégis túl éli (remélem!)

[link]

Sosem lesznek már olyan esélyei mint NEKED!

Nézd. Itt minden agyban dől el. Tudom hogy ez a téma nem ide tartozik, de gondolj csak bele nem olyan rossz a helyzeted, van akit egy hosszú házasság után csalnak meg /nagyapám 30 év házasság után csalta meg nagymamámat, ő sem tudott kire támaszkodni, sőt már fiatal sem volt és lám-lám még él!/

Egyébként dolgozol vmit? Tanulsz? Van hobbyd?

2012. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, mind3 van

de most szabin vagyok,és csak nézem a plafont, meg a monitort. és hívott egy vadidegen srác a netről. meg van az újabb, aki kidobjon :(


tudom, hogy másoknak nehezebb, de másoknak az a gondjuk, hogy gyógyuljanak, nekem meg ez. kezdem úgy érezni, meghalni nekem kellene, nem nekik.

2012. aug. 19. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!