Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek? Miért nem találok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, nemrég végeztem az egyetemmel, tök jó munkahelyem van. Nem vagyok az a tipikus divatmajom, de sportosan, divatosan öltözködök, 180 centi vagyok, sportolok, sportos testalkatom van. Talán kicsit érettebben gondolkodok mint a korosztályom, mert az életem középpontjában nem a buli áll, mint a többségnek (bár szeretek és szoktam is, de nem e körül forog a világ nekem). Ez lehet a gond, hogy nem ismertem még meg olyan lányt, akivel komoly kapcsolat alakulhat ki? Nem hiszem el, hogy mindenkinek csak a divatmajom, balhés, nagyképű "tipikusak" kellenek. Köszi a normális válaszokat!


ui. ha valakinek szimpatikus vagyok, akkor írhat privátban is! :)



2012. aug. 19. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csaj és nagyon szép amit elmondtál magadról, papíron nagyon is vonzó lehetsz a csajoknak, csak hát a párkapcsolatok azok nem úgy működnek mint a matek és a 2x2 itt bizony néha 5. Szóval lehet, hogy a tulajdonságaid ellenére is a Lúzer kategóriába tartozol.
2012. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj és fogsz találni előbb-utóbb, ilyen adottságokkal,ha ez mind igaz :-)

Amikor Veled egyidős voltam, hasonló férfira vágytam volna..

(26/L)

2012. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nem az számít, hogy valaki tisztességesen próbál élni, meg normális dolgok érdeklik (nem az ivás, balhézás, meg a butulás), akkor ja, a lúzer kategóriába tartozok. Csak én azért még hiszek benne, hogy nem mindenkinek az jön be. Lehet naivság :)
2012. aug. 19. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Felsorolok pár lehetősége, aztán válogass:

- nem a buli áll életed középontjába, a legtöbb ember az ilyen embereket nem veszi számításba

- érettebb gondolkodás nem midnig fogja meg a fitalabb lányokat-valaki az "élj a mának" felfogást szereti fiúknál

- attól, hogy sportos vagy és divatosan öltözködsz a fejed nem biztos, hogy szép

- lehet kicsit beképzelt vagy

- nincs elég önbizelmad, hogy leszólíts lányokat(mert a nagy részük nem fog odamenni hozzád, bármennyire is szeretnéd)

- lehet túl jó pasinak gondolnak és feltételezik, hogy van barátnőd

ennyi jutott eszembe hirtelen a kérdésed olvasása után...

2012. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

igen, szimpatikus vagy és valószínűleg tényleg jófej pasi lehetsz, de nem írok privátot. kell egyfajta érettség ahhoz is, h ne itt hirdesd magad, ennyire nem lehetsz elkeseredett, ha rendben vagy.


szóval: tényleg jól hangzik, amit leírtál, én pont az ilyen normális, helyes értékrendű pasikra bukom, de nem szeretem az általánosítást még mindig. te sem gondolhatod komolyan, h mindenkinek a divatmajom stb. srácok kellenek. szerintem túlságosan erőlködsz, meg akarsz felelni és irigykedsz a sikeres pasikra, és ez látszik rajtad. egyszerűen csak lazán kéne kezelned. nem arra kéne hajtanod, h bejöjj a lányoknak. hanem hogy jól érezd magad a bőrödben, elfogadd magad és tudd, h értékes ember vagy, egy jó pasi, akit szeretnek a nők. és ezt is látni fogják rajtad, onnantól pedig nyert ügyed lesz.

2012. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ma 18:15 - jár az ötös, én is ezeket tartom amúgy még elképzelhetőnek.
2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi ezeket a mondatokat, tényleg nagy igazság van benne. Van pár olyan dolog, ami miatt nincs sok önbizalmam, főleg az elutasítás miatt, bár lehet, hogy nem is pont jó lányoknál próbálkoztam. A csalódások, a futó kalandok miatt meg nincs elég önbizalmam, valószínű ezért ismerkedek nehezen. Néha azt gondolom, hogy úgyse jövök be a lánynak, mert úgy is ilyen, meg olyanra bukik.
2012. aug. 19. 18:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hirdetésnek szántam ezt a felületet, de jobbnak találom, mint egy fórumot :)
2012. aug. 19. 18:21
 9/11 A kérdező kommentje:

- nem a buli áll életed középontjába, a legtöbb ember az ilyen embereket nem veszi számításba: Ez így van, nálam ez hátrány.

- érettebb gondolkodás nem midnig fogja meg a fitalabb lányokat-valaki az "élj a mának" felfogást szereti fiúknál - ezzel is egyetértek, de ilyen emberre nekem nincs is szükségem.

- attól, hogy sportos vagy és divatosan öltözködsz a fejed nem biztos, hogy szép - ezt döntse el más :)

- lehet kicsit beképzelt vagy - tök könnyen barátkozok, ismerkedek, nem szokásom lenézni senkit, ez kizárva

- nincs elég önbizelmad, hogy leszólíts lányokat(mert a nagy részük nem fog odamenni hozzád, bármennyire is szeretnéd) - ez igaz, tényleg nem sok van

- lehet túl jó pasinak gondolnak és feltételezik, hogy van barátnőd - túl jónak azért nem hinném, hogy gondolnának, szal ez is kizárva :)

ennyi jutott eszembe hirtelen a kérdésed olvasása után...

2012. aug. 19. 18:23
 10/11 lökött lány válasza:

Szerintem rossz helyen kerested eddig ;-)

Én is hasonló problémával küzdök, nem a bulizás körül forog az életem, az egyetememen is nagyon kevés a pasi, így nehéz ismerkedni... mellesleg elég beszari vagyok a kezdeményezéshez, basszus, hogy nem futottunk még össze??

2013. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!