Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy látjátok? összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy látjátok? összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
van egy srác meló helyen.nem a leghelyesebb de viszont aranyos,rendes.amikor oda került hozzánk meg is kérdezte hogy lenne esélye nálam.én akkor elutasítottam,mondván nem az esetem és hát van korkülönbség is..meghát mégis csak munkahelyi kapcsolat...de viszont az utóbbi időbe tök jól megvagyunk sokat hülyülünk beszélgetünk minden féléről...ott bent is össze akarnak minket boronálni már megis kaptuk hogy együtt vagyunk de erről szó nincsen.volt hogy később jött be dolgozni és olyan hiányérzetem volt :$de viszont kicsit félek új kapcsolattól..hisz még a szívem mélyén ott van az exem...:(
2012. aug. 19. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg te érzed, hogy vonzódsz-e hozzá.
2012. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik. Erőlködjél még vele egy ideig és az érzés mélyebb alakot fog ölteni és már te is biztos leszel a döntésedben. Az exed egyről a kettőre fogja értékét veszíteni a szemedben. Hirtelen.. Vagy épp pont az ellenkezője fog történni, hogy ő bizony nem ő és ez neked inkább nem.
2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajrá! ott van, mondhatni karnyújtásnyira! Irigylem az ilyen embereket, engem többszáz kilóméter választ el a szerelmemtől :( Nem jó ez így. Legyetek egymáséi, legalább ti, akik megtehetitek!
2012. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!