Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h én mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h én mindent megteszek a barátnőmért és ezt nem viszonozza?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem h ha neki van kedve valahova menni akkor megyünk és ha nekem akkor soha nem megyünk meg én munka után tiszta fáradtan lemegyek hozzá meg minden ő neki most le kellett volna jönnie de még erre se volt képe am 19 évesek vagyunk
2009. júl. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2 dolog. Vagy olyannyira lusta, vagy nincs annyira oda érted. Ha zavar mond meg neki, ha nem változik dobd ki
2009. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El van kényeztetve!
2009. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem érzi, hogy ez milyen fontos, hogy adjon is és ne mindig csak kapjon

előbb mindenképp beszéld meg vele, hogy neked jólesne ha kicsit odafigyelne rád

2009. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én ezt már ezerszer megbeszéltem vele de nem mond semmit

amikor meg mennék valahova mindig vagy nincs kedve vagy pedig van valami jó kifogás

2009. júl. 23. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
te szerelmes vagy, ő meg nem. neki csak kell valaki magamellé. ennyi.
2009. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kihasznál.. és önző.

Nem szeret.

2009. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több oka lehet amúgy, ahogy előző válaszolók is irták mindben lehet igazság amit irtak. Én ugyanígy voltam egy összesen 10,5 hónapos kapcsolatban. Kb. első két hónapban még nem állt fenn ez a probléma, utána én egy percig sem hagytam annyiba a dolgot, mondtam a magamét. Néha volt egy kis változás nagyon rövid időre. Persze ne ezt vedd alapul, mert mindenki hibázik, van akinek szólnak és észreveszi magát. De most már viszont 1,5 éve van barátnőm, már menyasszonyom és nála nincs ilyen gond:) Sőt állitom hogy több gond van velem (de nem kell nagyra gondolni). Meg kell beszélni ha lehet. Lehet még tapasztalatlan a lány és el sem gondolkodott rajta, ami valójában a problémátok. Sok sikert!
2009. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat remélem sikerül megoldani ezt a problémát mert én nagyon szeretem
2009. júl. 23. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
előző: Gondolom fontos hogy veled menjen. Na igy mégjobban hasonlít még az anno én esetemhez. Szülei is befojásolhatják, erről biztos van tudomásod hogy milyen mértékben. Együttérzek veled amúgy a problémádban! Ha nem hajlandó menj nélküle. Én 26 vagyok ő 2 vel fiatalabb volt. A te korodban talán még elviselhetetlenebb nem menni ahová akarsz. És egy telefonnal zárta ő le a 10,5 hónapot, de akkor már hivogatott mikor megvolt az új, igazi barátnőm. Én próbálok válaszolni korrekten és a hasonló történetem elmesélem, remélem nem szomoritalak el vele. Én már több mint egy éve nem szomorkodom ezen, de a hasonló nővel nem tudtam mit kezdeni. Olyat lehetőleg ne csinálj hogy ő hibázik és még te kérsz bocsánatot!
2009. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!