Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kihagyok egy temetést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihagyok egy temetést a barátnőmért az megérthető?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz a nénikém temetése de már régóta készülünk a jövő heti Balcsizásra a barátnőmmel.Rágja a fülemet hogy valamiképp szabaduljak el.Őszintén szólva én utálom a temetéseket ráadásul a barátnőm nagyon jó nő.Részemről egyértelmű a választás.De megérthető ha nem leszek ott a szertartáson meg a toron?

2011. aug. 19. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
mond azt a rokonokank hogy nemes cél miadt nem tudsz elmenni biztos megértik egy nénike temetése ugyanmár mine karra elmenni mégha az anyád lenne megérteném de NÉNIKE?
2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem mindegy, hogy mások megértik-e, az a lényeg, hogy te utólag ne bánd meg, hogy nem voltál ott.
2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem érthető meg.
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Senki se szeret temetésre járni,nem azért megy az ember. Mivel családtagodról van szó,igen is meg kell jelenni!!! Szép kis barátnőd lehet,ha rágja a füled,hogy vidd el inkább a Balcsira. Nem lehetne máskor mennetek???? Azért választanád inkább a bnőd mert fú de jó csaj????????

Én biztos nem érteném meg!!! Felháborítana!!!

2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hiányosan írtam le a kifejtést fenn most utólag kiegészítem hogy itt jobban tisztában legyenek a helyzetemmel.Számítok rá hogy kapok itt morális kioktatást de:Tudni kell hogy ez a lány nemcsak hogy nagyon jól néz ki de az első és egyetlen baránőm eddig oedig már közelebb vagyok a 30hoz mint a 20hoz.Korábban nemhogy a jó nőknál de még a futottak még lányoknál se jutottam el még a csókolózásig se....1 szó mint 100 nem akarok rossz pontot a csajomtól.Ennek tükrében főleg azok ne kritizáljanak majd ha kérhetem akik bármikor bárkit felszednek.
2011. aug. 19. 13:23
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
A temetés szerintem nem olyan nagy dolog. Ha szeretted, végig ott voltál mellette (mármint a nénikéd mellett), segítettél neki szóval jó volt a kapcsolatotok akkor is felesleges az ilyen elbúcsozás, csak rossz élményt kelt (tapasztalat :(( ) szerintem nyugodtan menj el szórakozni és magadban búcsúzz el tőle még egyszer a lelkiismereted miatt.
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha közel álltál hozzá, akkor azért illik megjelenni, a temetés után is lehet menni Balatonra. Ha ezer éve nem látott rokon volt, akkor nem tartom akkora illetlenségnek, én sem megyek el olyan rokon temetésére, akit életemben ha egyszer láttam. Elsősorban neked ne legyen lelkiismeret furdalásod, a családod meg majd megbékél vele, hiszen nem vagy már kisgyerek.
2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hm, azt hittem 17 körül vagy.


Korod szerint felnőtt vagy, gyakorlatilag meg...? Egy felnőtt kapcsolat nem ebből áll, amit te itt leírtál. Nincs "rossz pont", és nincs "rágja a fülem". Mi ez, általános iskola, hogy fekete pontot kapsz, vagy Tesco pontgyűjtő akció...?

Azt csinálsz, amit akarsz, de ha most így kezeled a konfliktusokat, akkor nem jósolok nagy jövőt nektek.

2011. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Cukipofa, a temetés arra való, hogy végső búcsút vegyél valakitől, méghozzá tisztességgel.

Borzasztó nagy primitívségre és bunkóságra utal a barátnőd viselkedése. Ennél csak kicsivel kisebb probléma, hogy nem küldted el azonnal a francba.

A nénikéd nem azért halt meg, hogy te ne mehess a Balatonra. Megjegyzem, mehetsz még bőven, például rögtön hétfő este. És a barátnőddel is lesz még rengeteg időd. A nénikédnek ezen az egy dolgon kívül semmit nem adhatsz.

A családnak pedig tartozol annyival, hogy legalább úgy teszel, mint aki osztozik a fájdalmukban.

Ha az én rokonom menne Balcsira egy családi temetés helyett, tőlem a továbbiakban egy jó szót nem kapna az illető. Mert ha 40 fokos lázad van vagy vakbeled, az tolerálható. De az, hogy jó nő a barátod, az nem indok.

2011. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
barátnőd
2011. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!