Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, hogy egy kicsit felfrissítsétek a párkapcsolatotokat? És ha a párod "kell" kiengesztelni mit teszel?

Figyelt kérdés
Konkrétumok érdekelnének!
2009. júl. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiengesztelésre egy finom vacsora és egy jó szex, kedvesség. Kapcsolat frissítésre egy kirándulás, ahol kar karban sétáltok. Egy dolog ami még együtt nem csináltatok, a lényeg, hogy új oldalról ismerjétek meg a másikat. A monoton élet kicsit eltávolítja egymástól az embereket, mindig kellenek új dolgok. Az én párom mindig lenyűgöz amikor olyan dolgot tesz amit még nem láttam tőle. Ez nektek hülyeség, de amikor láttam, hogy milyen jó bánik egy nehéz fűkaszával, vagy hogy szerel meg valamit amit már ki akartam dobni. akkor jövök rá, hogy igenis jól választottam és ismét elindul bennem az érzés hogy mennyire fontos ember az életemben és hogy mindig számíthatok rá.
2009. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!