Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz elhinni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elhinni, és folyamatos hisztit csapni ebből a témából?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Teljesen más karakterek vagyunk, neki sok lánnyal volt dolga, nekem egy komoly kapcsolatom volt, 1 éjszakás kalandom soha. Megbízhatóság szintjén én állok jobban, ha úgy vesszük.


Pár napja haverokkal volt bulizni, én a kapcsolatunk elején megmondtam: nem vagyok az az őrült féltékeny típus, ha egyszer megcsalsz, akkor vége. Nem látom értelmét annak hogy egész éjszaka a nyakán lógjak az sms-eimmel. Elmesélte hogy a buliban egy csaj felajánlotta magát, de persze elküldte. Én meg mondtam hogy örülök, bíztam benne hogy ezt fogod tenni. Neki ez nem volt elég, azt várta kb. hogy fél óráig dicsérjem, hogy milyen ügyes. Mégis minek? Ez egy alapvető dolog (kellene hogy legyen), ha az embernek van párja.. Erre megkaptam tőle, hogy én biztos engedném, hogy buliban ezt meg azt csináljanak velem, hogy odajöjjön egy fiú, és nem küldeném el. Megmondtam neki, hogy vgy befogja, és nem sérteget, vagy ha folytatja, megunom, és elhagyom. Ezeket már régebb óta kapom (biztos buliban kéretném magam, stb...), de ez volt az utolsó.

Miért ilyen? Fog ez még változni?


2012. aug. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni.ő ilyen.Ezzel nem tudsz mit csinálni.Vagy hozzászoksz vagy szakítasz.szerintem az utóbbi a legjobb
2012. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha az utolsó után mondtad meg neki a magadét, akkor lehet, hogy észhez tért. ha viszont továbbra sem, akkor komolyan mondd meg, hogy ha még egyszer témába hozza ezt a dolgot, akkor nincs tovább, és vége. (és ha tényleg nem fejezi be, akkor ne csinálj segget a szádból, hanem tényleg szakíts vele!!)
2012. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megígérte, hogy változni fog..bár az ígéret szép szó..
2012. aug. 20. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

1 dolgot szögezzünk le! Az hogy valaki milyen volt az éppen meglévő kapcsolata előtt, hány lányt vagy hány pasival volt, az egy dolog!

Új kapcsolat új pasi/nő új élet!

Más! Nem szabad a múlton rágódni nem azt kell felhozni, soha sem!


Amúgy meg ez "Én meg mondtam hogy örülök, bíztam benne hogy ezt fogod tenni. Neki ez nem volt elég, azt várta kb. hogy fél óráig dicsérjem, hogy milyen ügyes." --> szerintem kicsit idióta a barátod, ez mindent elárul.

2012. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül ő fél jobban, hogy elveszíthet. Épp emiatt az állandó kattogása miatt vannak ezek a dolgai. Okot nem adtam rá, hogy ne bízzon bennem, tanúsítja ezt az előző hosszú kapcsolatom is. Én az ilyen bulizós dolgokat lazábban veszem, azért vannak a haverok, hogy velük is legyen. Barátnőim szerint más srác összetenné a kezét értem.. soha nem vettem ezt komolyan, de lehet, hogy van benne igazság
2012. aug. 20. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
tuti valami nem stimmel neki odafent...
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szoksz, vagy szöksz!
2012. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!