Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem rátaláltam a lelkitá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem rátaláltam a lelkitársamra, ez belefér egy kapcsolatba, vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

4 éve kapcsolatban élek a barátommal, de nem rég találkoztam egy sráccal, aki úgy érzem, hogy a lelki társam, vagy nem is tudom, hogy mi erre a jó szó, de pont olyan, mint én, mellette teljesen önmagam merek lenni és bármiről tudok vele beszélni.

Nem vagyok belé szerelmes, nm is tetszik meg tényleg semmit nem akarok tőle, bármilyen hihetetlenül is hangzik, de úgy érzem, hogy kötődök hozzá.

Most mi legyen? Inkább mondjak le a társaságáról, ugye?

Szerintetek ez belefér?


2012. aug. 20. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el fordított helyzetben, hogy neked beleférne e. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor hanyagold.

Egyébként sosem értettem, hogy valakinek miért nem a párja a lelki társa? Elvégre a párod mellett kéne úgy érezned magad, mint ezzel a fiúval.

2012. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
ha a barátoddal nem generál majd konfliktust, és téged sem zavar össze érzelmileg, akkor szerintem belefér :)
2012. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ő nem is tetszik és nem is akarnál tőle semmi többet, attól ő még nagyon is akarhat....
2012. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy akarna, tudom, hogy másba szerelmes, csak nem nagyon akar neki összejönni, de sokat beszélünk erről. Most ha fel akarna szedni nem hiszem, hogy azt ecsetelgetné, hogy egy másik lányért mennyire odavan. :)
2012. aug. 20. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:

az nem jelent semmit hidd csak el :)


de legyen igazad!

2012. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold ,hogyha jót akarsz neki.

Ő gondolom szerelmes beléd ,de te a tudtára adtad ,hogy nem lehet semmi,de megmondani nem akarja ,hogy akkor hagyjátok a dolgokat..

2012. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De nem lenne annak bármi jele, ha szerelmes lenne belém? Semmi erre utalót nem tett vagy mondott, ez szóba se került, hogy bármi lehetne köztünk, meg a kezdetektől tudja, hogy van barátom és szeretem, ha akarna valamit, akkor el se kezd velem barátkozni, nem?

Vagy csak tényleg ennyire naiv vagyok? :)

2012. aug. 20. 19:14
 8/17 anonim ***** válasza:
"mellette teljesen önmagam merek lenni és bármiről tudok vele beszélni"-és a barátod mellett mindezt nem érzed,mert akkor ott bajok vannak, bármennyire is nehéz meglátni és beismerni???
2012. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát ezt így nehéz megfogalmazni, de a barátommal eléggé különbözőek vagyunk, szóval vannak olyan témák, amikben sose fogunk egyetérteni, vagy amik őt nem igazán érdeklik és most jó érzés, hogy van olyan ember, akivel ilyesmikről is lehet beszélni.

De ettől függetlenül nagyon imádjuk egymást a barátommal és boldogok vagyunk.

2012. aug. 20. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez van, ha egy lány többre tartja a szép, helyes vonzó férfi külsőt a jellemnél.


A barátod csak külsőre jön be neked, de az a srác lenne az igazi neked. Csak hát te is felszínes vagy, mint a többi, mit is várunk tőletek, lányoktól.


Csak ne jönnétek ezzel a baromsággal, hogy a belső nálatok sokkal fontosabb, mint a fiúknál. Mekkora hazugság. -.-

2012. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!