Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenek után mégis hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek után mégis hogyan mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

vasárnap grillparti volt nálunk és nagyon sok barátunk eljött (többen is a párjukkal) és az egyik 20 éves csajszinak egy nála 9 évvel idősebb párja van és nemrég el is jegyezte. anyám tegnap (apuval karöltve) egész végig azt hajtogatta, hogy ez micsoda felelőtlenség, nagy köztük a korkülönbség...stb. én arra gondoltam, hogy holnap bemutatom nekik a barátomat. (megint lesz nálunk egy kisebb baráti társaság és akkor) már több mint fél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást (én már voltam a szüleinél) de egyszerűen anyáméktól mindig tartottam ilyen téren, mert elég, régimódiak. a legnagyobb gond az, hogy a srác 10 évvel idősebb tőlem. (tudom, hogy sok, de nagyon imádjuk egymást) nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne beadagolni a szüleimnek, mit lehetne tenni. nem akarok belőle cirkuszt. volt már más is hasonló helyzetben? ha igen, akkor hogy oldottátok meg? vagy hogy hidaltátok át a problémát?

(és van még egy apróság. a srác eléggé ismert. anyum is "kedveli" tv-n keresztül. mondta, hogy milyen jó játékos, meg....de attól tartok, hogy ezt teljesen elfelejti, ha hazaállítok vele, hogy íme a barátom)



2012. aug. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

fél éve vagytok együtt de nem tudják hogy 10 évvel idősebb nálad? miért nem mondtad eddig?

mutasd be nekik és ne azzal kezdd hogy ő barátom és 10 évvel idősebb nálam - lehet, hogy nem is látszik rajtatok, hogy ő idősebb :)

amúgy meg hány éves vagy? a szüleid nem hiszem, hogy cirkuszolni fognak amiatt, hogy egy idősebb pasival vagy, nem az ő dolguk, felnőtt ember vagy...

amúgy milyen játékos? sportoló?

2012. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oda akartam írni, csak elfelejtettem. 18 éves vagyok, ő 28.

és kézilabdázó

de amúgy akik eddig láttak minket mindig azt mondták, hogy de aranyosak vagyunk, meg ilyenek.

és azért nem mondtam el, mert anyuékkal ilyen dolgokról beszélni egyszerűen lehetetlen. egy évvel ezelőtt majdnem összejöttem egy sráccal, de miattuk végül nem lett semmi. ezért nem szóltam most

2012. aug. 21. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

a párom és köztem 9 van. én anno 17 voltam Ő 26...én is féltem először itthon elmondani, így 1-2 hónapig csak annyit tudtak hogy van valakim...után apunak mertem csak először elmondani mert Vele meglehetett bármit beszélni, és tudtam hogy Ő úgy is megpuhítja anyát mire én oda kerülök hogy elmondjam Neki is...:) Így is lett. Mind a ketten azt mondták hogy ez az én azaz a mi (párom és én) döntésünk, ha jól érezzük magunkat egymással akkor Ők nem fogják megakadályozni, a lényeg hogy boldog vagyok...:)


És szerencsére így is lett, már 5 éve vagyunk együtt :)


N22

2012. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha édesanyád kedveli a sportolót, akkor neki szerintem bemutathatod. Szerintem elsőre el se fogja hinni, hogy te meg ő együtt, ez hogy lehetséges :-)


Hogy édesapád mit fog szólni, az jó kérdés :S

2012. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát én személy szerint mindkettőjüktől nagyon félek.

de most azt hiszem, hogy bátor leszek és hátha nyerek vele...ha meg nem, akkor....akkor nem tudom mi lesz!!

2012. aug. 21. 16:01
 6/7 piicur ***** válasza:

Kezeld lazán, és magyarázd el, hogy szereted őt, szükséged van rá, ilyesmi.

Meg persze, lássák rajtad, hogy érett vagy, ha elkezdesz velük kiabálni, hogy márpedig ez a te döntésed az nem túl jó pont.

De szerintem én ezt nem baráti társaságban csinálnám, hanem családi körben...

Majd írd meg mi volt:)

2012. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!!


megtörtént a bemutatás is, hát nem volt épp zökkenőmentes, de legalább amíg a barátaink ott voltak nem csináltak jelenetet, de utána annál inkább. anyám totál kikelt magából (visszaütött az, hogy szereti mint sportolót, mert tisztában volt vele, hogy hány éves) és apám is mindenfélét mondogatott, de végül még jól is jött ki, hogy idősebb a párom, mert ő volt az aki megtudta őket nyugtatni és elmagyarázta, hogy tőle semmiképp nem kell félteniük engem és vigyázni fog rám. úgyhogy apám szavaival élve "próbaidőn vagyunk" csak nem tudom meddig tart, de remélem hamar vége lesz.

köszönöm még1X a válaszokat!!

2012. aug. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!