Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atomanti19 kérdése:

Mit tegyek ha a szüleimnek nem tetszik a pasim?

Figyelt kérdés

össze jöttem egy sráccal ma mutattam be a szüleimnek.

ott elöttünk nem mondtak semmi rosszat. de véletlen meg halottam hogy igazából mit gondolnak róla:

- egy senkinek tartják, nem ilyen barátot képzeltek el nekem mert ő nem olyan jól képzett meg az eredményei sem olyan jók a suliban, stb.


a szüleim nem tudják hogy én hallottam mindent és a barátomnak se mondtam el.

Mit tegyek?



2012. aug. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sz*rd le
2012. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz.Ha nekik nem tetszik akkor ez van.

Ha rendes srác akkor nem mindegy?

2012. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy te szereted, ő is szeret téged. másnak a véleménye ne érdekeljen, a szüleidé se.
2012. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval kibeszélték a pasidat a hátad mögött...Igazi minta szülők.

Ne érdekeljen mit mondanak róla, te tudod hogy neked ő kell és kész.

2012. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm :D
2012. aug. 18. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nekik kell, hogy tetszen. Teljesen mindegy, hogy ők milyet képzeltek el.


Anyukám pl azt a srácot képzelte el nekem, akinek van egy audija és egy bmw-je is, és amúgy gyerekkorom óta ismerem, kb évente egyszer vagy kétszer találkozunk. Csak amiatt tetszik anyámnak, hogy milyen kocsijai vannak, azt nyilván nem újságoltam neki, hogy nem a legtisztességesebb módon kereste a srác a pénzt. Ez kb illusztrálja a te esetedet is, te ismered őt, te tudod, hogy jó ember, a szüleid meg csak egy annyit látnak belőle, amennyit akarnak. Egyébként meg pont nem az számít majd később az életben, hogy kinek volt 5-öse és kinek hármasa matekból.

Ja és mivel te vagy a lány, ezért biztos lehetsz benne, hogy apukádnak egyik srác sem fog megfelelni, így van ez a lányos apukákkal...

Nem kell elmondanod senkinek, hogy mit hallottál, tartsd meg magadnak. Ha annyira nagyon nem lenne nekik szimpatikus, akkor neked is mondták volna, hagyd, hogy kipuffogják magukat, később még lehet, hogy meg is szeretik.

2012. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két dologtól függ:


1:

A pasik jönnek mennek, a szülők viszont ugyanazok maradnak és idd el, hogy csak jót akarnak (viszont sokmindenbe belepofáznak, amibe nem kéne).


2: normál esetben a pasiddal fogsz együtt élni és nem a szüleiddel, de ez még annak is függvénye, hogy hány éves vagy, illetve, hogy mikor tudsz önálló életet kezdeni, vagyis a szülőktől elszakadni.


A kettő együttes értéke adja az eredményt.

2012. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!