Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudtam sodródni az árral....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam sodródni az árral. Miért?

Figyelt kérdés
3 hete vége lett a kapcsolatomnak,vagyis igazából nem is tudom h lehetett e ezt annak nevezni.Én egy 16 éves lány vagyok,a volt barátom pedig 18 éves.Másfél hónapot voltunk együtt,egy suliba járunk ő végzős...és most lesz az utolsó éve..Amíg együtt voltunk mindig nekem kellett mennem hozzá,mindig volt valami kifogása h miért nem.Ezt persze már anyukám is szóvá tette,h ő miért nem jön?!Úgy gondolom h én sokkal komolyabban gondoltam ezt,és nem "sodródtam az árral" és talán ezért lett vége.Elvileg ő szeretett engem...mármint mondta,és furcsa módon éreztem is h szeret,hát nagyon szépen el tudta hitetni velem...aztán 3 hete végelett azzal az indokkal hogy ő nem akar komoly klapcsolatot neki ez nem megy,persze agyon dicsért engem h ez nem miattam van,és még azt is hozzátette h kár h nem találkoztunk egy kicsit később,és azt hitte h majd ettől jobban érzem magam,hát nem még szarabb volt,szeptembertől meg majd minden nap látnom kell őt,és szeretem...csodás lesz..azóta nem is beszélünk..inkább a közösségi oldalon is kitöröltem mert valahogy mindig olyasmit tett közzé ami emlékeztetett az együtt töltött időkre..az emlékekre..úgy gondolom hogy el kellene felejtenem...de hogyan?! minden rá emlékeztet,mostanában az álmaim többsége is róla szól..még 3 hét után is úgy érzem h nem tudom "hogyan tovább?!"
2012. aug. 21. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak tedd a dolgod és kész. Foglald el magad, ne hagyj időt ezen gondolkodni, idővel már csak nevetni fogsz. 16 évesen minden ilyen csalódás után összedől egy világ, de másfél hónapot úgy fogsz elfelejteni, mintha nem is lett volna.
2012. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél hónap, ember, másfél hónap, és mindennek 3 hete vége. Nőjj fel, lépj túl, még ha most fáj is, mert ennél csak komolyabb kapcsolataid lesznek.
2012. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!