Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiatalkori szerelem, évekkel később, értebb korban megéri az újrakezdést?

Figyelt kérdés
Gimnázium szerelem volt, és évekig nem is láttuk után egymást most találkoztunk és nem bírunk meglenni egymás társasága nélkül (nem történt semmi köztünk), neki barátnője van. Állítása szerint összezavarodott, ami rám is igaz
2012. aug. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö... Szerintem nem a legjobb ötlet...

25F

2012. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg barátnője van addig nem. Ha szakít érted (vagy bármi más miatt), akkor persze, lehet, hogy épp eleget változtatok. Én pl teljesen más ember vagyok mint gimis koromban :)
2012. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van akinek jól sül el van akinek nem. Ezt este válogatja. a részleteken múlik, hogy anno mi volt a baj stb.
2012. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban ilyet nem lehet kimondani, viszont a gimi óta sok év eltelt, mindkét ember sokat változott, így akár az akkori hibákat is kinőhettétek már.


Viszont ennél valószínűbb, hogy mindkettőtökben feléledt a gimis nosztalgia, a felhőtlen nagy szerelem emléke, ami viszont már nem hozható vissza, ugyanis - ahogy korábban említettem - nem vagytok már gimisek. Olyan ez, mint sok év után hazamenni és a gimis haverokkal elképzelni egy felelőtlen gimis nyarat. Nagyon beleéled magad és hatalmasat esel pofára.


Összegezve: tiszta lappal kezdeni lehetséges, de a múltba révedni kellemes emlékekkel kecsegtet, de sohasem működik. Az ember nem mehet hátrafelé, a szép emlék szép emlék kell maradjon, mert újraélni - hosszú távon legalábbis - nem lehet.

2012. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!