Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha webkamerán keresztül bejövök neki akkor élőben mennyi az esélyem nála? Hogyan talizzak vele úgy h a szüleim nejöjjenek rá? :$ (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 24. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha kamerán bejössz neki élőben se lesz gond. Anyukádnak mond meg, hogy elmész barátnődhöz, vagy strandra, csak akkor cuccot vinned kell magaddal
2009. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, nem biztos, hogy bejössz neki. Én is nagy netes ismerkedő volta, és volt olyan pasi, aki kamerán bejött, de amikor találkoztunk, nem teccet, és a szikra sem jött úgy mint virtuálisan :S

Nagy csalódás volt...

2009. júl. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:( elhiszem demesélj lécci hogyvolt? hogyhogy nemjött be élőben?:O

érdekel mert mi már rengetegsok képet küldtünk egymásnak és nekem bejönnek az ő képei és neki is az enyémek meg kis videókat is szoktunk küldözgetni egymásról ^^

2009. júl. 25. 02:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Kb. 25-30% - lehet olyan gond, ami kamerán nem látszik.

Miért is kell titkolódznod? Miért nem mered megmondani, hogy ismerkedni mennél?

2009. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azértnemmondom el mert amikor ígyhagytam egyszer a gépet és pont az ő msn es beszélgetőablakjavolt megnyitva . anyám meg elolvasott mindent :S és neki nemnagyon tettszett. meg sejti h azért msn ezek vele annyit mert bejön nekem.és sztem ő nemfogadná el :/ egyszer akk is bejött a szobámba amikor pont vele webkameráztam és mondta h haggyjam abba. nemértmeg engem :(
2009. júl. 26. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid elöbb-utobb megszokják a srácot ne félj.Lényegében Rólad van szó és nem pedig Róluk...Szerintem ne félj,csak bátran,és öszintén.Az öszinteség szerintem nagyon fontos.
2009. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Beszélj csak a szüleiddel!

Mondd el nekik, mi a helyzet: hogy tetszetek egymásnak, sokat beszéltetek már, és szeretnétek élőben is megismerkedni.

Ha még mindig félnek, akkor ne te menj el a fiúhoz, hanem hívd el őt.

Ha már elég nagy vagy ismerkedni, akkor ahhoz is elég nagy vagy, hogy a szüleidet meggyőzd.

2009. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak attólfélek h rontana a helyzeten h egyedül nemengednének el :/ pedig csak úgykéne mennem.
2009. júl. 26. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így ismertem meg a barátomat,nekem is bejött a netes ismerkedés.:)

de miért nem akarja anyukád?miket írt neked,ami anyukádnak szemet szúrt?

Hány éves vagy?

Tényleg próbáld megbeszélni anyukáddal:)!

2009. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát sztem anyának a stílusa nemtettszik :(

pedig olyan jólnézki meg minden. nekem nála jobb nem is kell. ésha ezt nemtudjuk valóraváltani h én és ő járunk akk ez engem nagyon megfog viselni. és már ígysem fogom őt sohasem elfelejteni mert mégegy ilyennel nemis találkoztam aki ennyire megbízik bennem msn en hogy szinte az egész életét elmesélte a jókat és a rosszakat mindent. és tudom sokan aztgondoljják h msn en bármit lehet írni. meghogy nemlátjuk a másik arcát. ott a webkamera minden nap látjuk egymást. ő mindig mosolyográm meg puszitküld =$ olyanédes.:D anyával meg addig nemmerem megbeszélni a dolgot amég az első tali megnem volt vagy már tutibiztos az h járunk... addig nemnagyonszeretnék neki bármit is mondani. :/

2009. júl. 28. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!