Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a titka, ha jol akarsz...

Mi a titka, ha jol akarsz kinézni webkameran?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam hasznalni a webcamem,viszont itt volna az ideje megmutatni valakinek magam, és azon parazok, hogy ocsmanyul fogok kinézni. Vannak tippek, amelyek segitenek elonyosebb format mutatni magadrol? ( a kulsommel nincs gond, de szeretnék a leheto legvonzobbnak tunni) Koszi!
2011. okt. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is a fényviszonyok legyenek jók, a legjobb, ha a nagyvillanyokat felkapcsolod a szobában, és nem árnyékolja semmi az arcod. Aztán... Akár sminkelsz, akár nem, ne felejtsd el a púdert, mert egy csomó olyat láttam már, hogy annyira befénylett a személy arca, hogy alig lehetett látni! :D De a LEGFONTOSABB (vagyis az egész jólkinézés-dolog ettől függ) az, hogy viszonylag jó minőségű legyen a webcam-ed /min. 5 mpx/


Remélem, tudtam segíteni :)

2011. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, koszonom!
2011. okt. 11. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépnek kell lenni és kész:D
2011. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek :)
2011. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xyxymimixyxy válasza:
ó anyám.
2011. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!