Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti oda költöznétek a pasitokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti oda költöznétek a pasitokhoz csajok, hogy a testvérrel és anyósotokkal kell egy házban élni?

Figyelt kérdés
ha csak ez az egy megoldás lenne hogy egy pár legyetek bele vágnátok?

2012. aug. 21. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2012. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem nem és nem! előző párom eljátszotta ezt, elöször hozzá költözött az albérletbe a huga meg a pasija plusz az egy éves gyerek! persze az anyjuk is nála volt egésznap nem csináltak semmit és nekem, aki ott se lakott takaritott és járt bevásárolni, vagy nem volt mit és miből enni!


aztán huga elköltözött nem volt semmi gond de akkor meg ő adta fel az albérletet hogy nem tudja fizetni és visszaköltözött anyjához... és ott megint az volt hogy én jártam vásárolni a kisöccsének én csináltam szendvicset emrt az anyja egésznap vagy aludt vagy netezet... még a számlát is én fizettem, mert a párom dolgozott az anyja lusta volt kimozdulni és ha nem teszem akkor kikapcsoltak volna náluk mindent (aaz anyja egyedül a netet intézte de azt is csak akkor ha már fenyegetőztek a kikapcsolással)

2012. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én már be is vállaltam. Több mint másfél éve a páromnál lakok a családjával. Bp-en én a 3. kerben koliban laktam ő pedig a 18.-ban. Másfél órát utaztam hozzá tömegközlekedéssel.Mivel a párom nappal többnyire dolgozik és éjszaka tudunk együtt lenni,ezért ez volt a legjobb megoldás. A párom anyukája mondta,hogy hagyjam ott a kollégiumot végleg,amúgy is többnyire nálluk voltam. Nagyon szeretem a családját és nagyon jól érzem itt magam. És nem bántam meg.

Szerintem,ha ez az egyetlen megoldása lenne annak,h egy pár legyetek és tényleg szeretitek egymást,akkor egy próbát megérne a dolog.

2012. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a barátom családját, csak az anyukáját max, de vele se akarnék együtt lakni, mert nincs kedvem hozzá igazodni, nem az én anyám...


21L

2012. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én páromnak csak az anyjával élt együtt egy családi házban. Testvére nem volt az apja még kiskorában meghalt. És hát egy nagy családi ház ahol 2-en laktak.

Nem akart a srác elköltözni mert akkor anyja 1-edül nem tudta volna a házat fenntartani.

Így oda költöztem mert mi meg 4 en laktunk otthon egy lakásban.


Jól kijöttem az anyjával is nem volt gond, megbeszéltük hogy mibe szálljak be és ennyi.


Majd 2 év múlva ketté lett szedve a ház, mintha az emeleten egy másik lakás lenne de még is családi ház.

Így félig külön vagyunk az anyja is meg mi is a saját részünket tartjuk rendben.


Jó persze ő néha segíte neki a nehezebb dolgokban.

Meg szerencsére anyukája főz, szóval van ami megmaradt azért :)

2012. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyértelműen nem! Kizárt dolog! És az sem lenne, hogy az én szüleimhez költözzünk! Minél távolabb mindkét féltől, annál jobb. 21/N.
2012. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mivel már 1x bevállaltam, ezért nem. Sajnos negatív tapasztalataim vannak, nem igazán ajánlom.

Persze ha egy kisebb részetek lenne a lakásban, ahol csak ketten lehettek majd, az talán még elviselhető. Nekem a problémám az irigy bátyjával akadt, aki a kis albérlet miatt elkerülhetetlen volt. Szóval szerintem mérd fel előtte a helyzetet, és ha nincs probléma a családtagokkal, akkor egy próbát megér.

2012. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*21/N
2012. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer bevállaltam...és albérlet lett a vége.Szörnyű volt.Szeretem azt a családot,meg minden,de az együttélés nem megy velük.Kizárt,hogy mégegyszer ilyen megessen!Most saját lakást keresgélünk,ahol végre mi irányíthajuk az életünket,nem anyós.
2012. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!