Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hova költöznétek ezek az...

Ti hova költöznétek ezek az országok közül? Miért?

Figyelt kérdés

Japán

Kína

Hawaii

Finnország

Norvégia

És ezeken belül esetleg hova?



2012. aug. 17. 01:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Norvégiába biztos hogy nem.Iszonyatosan drága.Szerintem az egyik legdrágább város.Egy sör 12 euró... -.-

Finnország számomra túl északi,nem igazán vonz az a hely.

Ázsiába egyáltalán nem vágynék.

Szóval ezek közül azt mondanám Hawai...Ellakni valami kis bungallóban a tengerparthoz közel :D


Miért kérdezed?Van lehetőséged eljutni?Vagy csak kíváncsiság?

2012. aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Norvégiába költöznék legszívesebben ezek közül,Nagyon szeretem a hegyes,völgyes helyeket,és az se baj ha hideg van,persze Oslo se rossz,de nyilván valami hegyhez közeli kisvárosba költöznék.Az igaz,hogy nagyon drága hely,de a fizetés sem kevés.Még talán Hawaii-t meg tudnám szokni,bár nem szeretem azt a "mindig meleget".
2012. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Finnországba mert szeretem a hideget és a havat,na meg persze szép ország(szerintem).

Japánba is mennék,mert tetszik a kultúrájuk,illetve elég fejlett ország.viszont nem költöznék Tokióba mert túl nagy ott a nyüzsgés.


Norvégia drága,Hawaiin nagyon meleg van,a kínaiakat meg nem szeretem.

2012. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
El akarok költözni valahova innen. Ezek a lehetőségek vannak amik tetszenek is. De fogalmam sincs mi alapján válasszak.
2012. aug. 17. 02:01
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyik sem vonz annyira, hogy egy pár hetes utazásnál többet akarnék ott lenni.

Japánok ellenszenvesek. Kína érdekes lehet, de túl más a kultúra, Hawaii szintén. Szvl ha már az öt közül muszáj, akkor vmeik európai.

2012. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban az alapján, hogy beszéled-e bármelyik nyelvét.

Aztán az alapján, hogy lesz-e miből megélned ott.

Norvégiában rendkívül magas az életszínvonal, de ahhoz azért érteni is kell valamihez.

2012. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk választásnál szempont lehet a nyelv.
2012. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a költözés a cél,akkor nyílván a nyelvtudás számít legjobban,mert mindegyik olyan ország(szerintem),ahol nem elég ha csak angolul tudsz(kivéve mondjuk Hawaii),utánna pedig azt kell nézni,hogy nem mehetsz oda csak úgy semmi szakma vagy diploma nélkül.Milyen diplomád van vagy szakmád?
2012. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Nekem Hawaii nagyon bejön,de lakni nem hinném,hogy odamennék.A többi ország egyáltalán nem vonz.Szerintem Svájcon gondolkodj el,bár ez a kiköltözés nem olyan egyszerű,mint azt néhány ember gondolja........
2012. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

egyikbe sem, mert csak hal, polip, meg ilyenek vannak.

de Hawaii-t nem ismerem.

2012. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!