Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek, mire számítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt a baràtnőmmel.Viszont most vmi megvàltozott a kapcsolatunkban.Ès mondta hogy most egy kicsit legyünk külön mert most baràt és annàl több között vagyok.Ès most rendbe kell tennie az érzéseit.Èn szeretem, de nem tudom mit tegyek.Gondolkoznia kell..megvàrjam míg hiànyzok neki?Mert igazàbòl màst nem tehetek...Vagy mit kéne tennem h ùjra fellobbanjanak benne az érzések? Persze azt is figyelembe véve hogy most szünet van.
2012. aug. 21. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már vége van...
2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várd ki.

Nem véletlenül kért szünetet.Gondolom nem biztos az érzelmeiben,kíváncsi,hogy hiányzol-e neki,milyen nélküled.

Szerintem ne is keresd.

Amikor nekünk volt szünet nem is keresett,éreztem,hogy mennyire rossz nélküle.

Ha folyton hívogatod vagy találkoztok Ő ebből semmit sem tapasztal meg.

Ha meg úgy érzi elveszíthet pl amiatt,hogy nem jársz a nyakára,az még jobb.

22

2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!