Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez hogy már hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy már hónapok óta nem látom értelmét semminek nem nagyon járok el itthonról és minden reggel ingerülten ébredek fel és fáradtan, olyan érzetem van mintha világ vége lenne és miért kapkodjak ha úgy is 2 nap és meghalok?

Figyelt kérdés
Nincsenek elképzeléseim az életről , ráadásul van egy 3 éves kisfiam is aki e miatt nem kapott elég figyelmet. És most meg kezelhetetlen az apja messze dolgozik heti 1 alkalommal lássuk csak egész héten itthon vagyok, nincsenek barátaink nem megyünk sehova csak boltba havi 4 alkalommal.Megismerkedtem egy sráccal az interneten 1 éve és azóta vagyok bizalmatlan mindenkivel sokszor hazudott már nekem soha nem találkoztunk, mégis több minden húz felé mint saját párom felé.Ez lehet a magyarázat hogy ezért nincsen kedvem élni sem mert más fele húz a szívem és nem látok értelmét itt ahol most élek? Mitől van sírhatnékom mostanába ? Segítsetek kibeszélni...

2012. aug. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ú de nem szeretem a suk-süközést...


válaszolva a kérdésedre... igen, sz@rnak érzed a mostani életed, szar is mert nem csinálsz semmit... változtass rajta!

2012. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szelesoldier ***** válasza:
Szerintem a pároddal beszélj hogy próbáljon meg amennyiben lehetséges közelebb munkát találni vagy akkor oda menni közelebb a munkahelyéhez és többet lenni együtt vele. Frissítsd fel a kapcsolatotokat és ne önsajnálatba menekülj. Egy boldog életért tenni kell, nem lehet elvárni hogy magától működjön.
2012. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Béca ***** válasza:
Talán ki kéne valahogy kapcsolódnod. Találni valamit ami elfoglal, vagy elmenni valakivel vásárolni aki szimpatikus és megtudsz vele beszélni mindent.
2012. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném helyre hozni ezt a kapcsolatot mert mióta vele élek azóta van hogy már az őskorban érzem magam. Nem járunk emberek közé mert nincs kihez, ő azért nem jár mert mikor haza jön neki már nincsen kedve kerékpára sem ülni közösen nem is voltunk már sehol sem. Pénz nélkül meg nem igazán lehet elmenni szórakozni sem, se strand se vásárolni se semmit. Talán most függőben van a dolog és arra várok mikor tudok lépni el innét hogy legyen értelme élni a gyerekemmel együtt.
2012. aug. 22. 10:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az hogy pont ilyen ember nincsen akivel megtudnám beszélni a dolgaimat és ezért ismerkedtem az interneten is mert nem bírom a magányt és reményt ad nekem ez a srác tele van élettel és ismerősöket ígér nekem barátokat szeretetet ami itt nincs meg, nincsen segítségem gyereknevelésben sem minden hová magammal viszem mert nincs aki el vállalja annyira elvagyunk már zárkózva mindenkitől.
2012. aug. 22. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Na várj. Nézd, nem szeretem, ha valaki "szenved" mikor gyereke van. Gyereked van! Hatalmas örömforrás lehet egy gyerek. Amiért megvetlek, az az, hogy saját sanyarúságod miatt a gyerekkel sem foglalkozol. Ő nem kérte, hogy szüld meg, ha már megtetted, viseld gondját. Másik része: Nézd, valóban nehéz dolog. Az internetes srácot felejtsd, idézem: "sokszor hazudott már nekem"... Ilyen mellé akarsz menni a gyerekeddel? Ébresztő. Nézd, ha a gyerek oviba megy, kereshetsz munkát, megismerkedsz a többi gyerek szüleivel, van esély. Persze csak akkor, ha elkezded a jót látni a dolgokban, és nem depizel be.
2012. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem tudjátok átlátni hogy én mit érzek, én sem kértem hogy legyen gyermek a páromtÓl anno ő akarta nagyon és lett is aztán nem vettettem el mert később én is szerettem volna gyermeket és telebeszéltek ha elvetetem nem lehet több gyermekem mert felsértenek az abortusszal és nem lehet több gyerekem Így hát megtartottam és szeretem csak most nagy fordulat van amit én sem értek. Nem akarom sajnáltatni magam de hova vigyem kis gyermekem hogy jó legyen neki közösségbe legyen ha magam sem tudok hova menni, csak nem pofátlankodhatok be olyan helyre ahol nem látnak szívesen. Az óvoda már nem sokára itt lesz és talán megoldódik minden lesznek barátok.
2012. aug. 22. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatodik vagyok. Ne haragudj, távolról sem akartalak megbántani. Sajnálom, a gyermek fogantatás körülményeiről nem tudtam, így jogtalanul ítélkeztem. Figyelj csak. Az internetes sráccal azért is vigyázz, mert ő valószínűleg tudja, mit kell ígérnie ahhoz, hogy megszédülj. Nem olyan rossz a helyzet azért. Kiviheted a gyereket játszótérre, parkba, ott is lehet ám más gyerkőcökkel ismerkedni.
2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!