Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benneteket mennyire riaszt el, ha egy fiúnak ekcémája van?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta megvan, de mostanában egyre inkább felb*sz. Elég váltakozó, néha szinte észrevehetetlen, máskor még a nyakam is olyan.


16f



2012. aug. 22. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha szeretem akkor ez nem zavar. 19L
2012. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem vannak ismerőseim akiknek van és egyáltalán nem zavara sőt, az orvos szerint nekem is van de nekem nem olyan durva nekem elég hetente kenegetnem :D 14/L
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj, férfiként írok, de az ekcéma fertőző betegség. Úgyhogy talán a Bőrgyógyászatot kellene meglátogatnod mielőtt csajoznál.
2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok és az ekcéma nem fertőző :)
2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:00 nem fertözö, pàromnak is van elég alaposan, de nem érdekel, mert szeretem!

:)

2012. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem fertőző és járok bőrgyógyászhoz. Nem akarok túlozni, de ha az ősök nem fizettek ki legalább 2-3 milliót az évek során a kencékre meg a diétára (aminek télen lett vége) akkor semennyit...
2012. aug. 22. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:

2 honapos korom ota ekcemas vagyok. Egyszer elmult 2 evre, pedig nem hasznaltam semmit ra akkor. Aztan visszajott, durvabban, mint valaha. Nekem is valtakozo, hogy milyen, nem tudjak, mitol van, nem lehet vele mit csinalni. Engem eddig nem akadalyozott semmiben, mindenki megerto volt.


Aki meg azt irja, hogy fertozo, az egy idiota. Az idiotasag remelem nem fertoz, mert akkor sajnalom a kornyezetet :)

2012. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ápolod, nem riasztó. Végülis nem fertőz, inkább sajnálni kellene, hogy ezzel vesződhetsz egy életen át. Mit használsz rá? Elocom? Mitől jön ki? Étel? Vegyszer?
2012. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van egy protopic nevű, 1 gyógykrém amit a gyógyszerész kever meg zsírozó. Régen tej-tojás allergiát állapítottak meg, de azt 3-4 év kemény diétával leráztam magamról :D elvileg van még házi por allergiám is de ez kb olyan mint ha azt mondanák, hogy ne vegyek levegőt... szinte lehetetlen teljesen megszüntetni
2012. aug. 22. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk a férjemnek van, évekig nem jött elő, csak mostanában, úgyhogy nem is volt téma ismerkedéskor. Azon kívül, hogy olykor piros száraz foltok vannak rajta, nem taszító egyáltalán, nyugodj meg, aki emiatt nem jár veled, nem normális.
2012. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!