Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Csak akkor említitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak akkor említitek meg a barátnőtöknek az eljegyzést meg a házasságot ha tényleg ezt akarjátok?

Figyelt kérdés

Tehát mindig mondogatjátok a barátnőtöknek, hogy majd nemsokára lesz eljegyzés, meg milyen jó lesz együtt lakni, ő lesz a gyereketek anyja stb. Akkor ti ezeket komolyan gondoljátok? Nem korai ez még 3 hónap után?


19L


2009. júl. 24. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hali!Sajna ez emberfüggő,de ha látszik rajtad hogy te örülsz annak amit hallasz (mert egyáltalán nem mindenki akar néhány hónap után házasodni),akkor lehet áltatás is,azért hogy a manusz megkapja mindig amit szeretne.Mert a jól csajozós pasi tudja hogy a nőnek mindig csak azt mondja amit hallani szeretne.


28F

2009. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hali!Szóval talán aki komolyan gondolja az inkább meglepinek szánja a lánykérést.Ha túl sokszor szóba kerül a dolog akkor annak nagyobb a szele mint az alapja...
2009. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzámenni de annyiszor hallom ezt a "te leszel a feleségem", meg "hamarosan gyűrűvel fogom megkérni a kezed" mondatokat, hogy már gyanús. Bár az ő korabeliek már azt hiszem házasok. 8 évvel fiatalabb vagyok nála. Ez lehet a "gond"?
2009. júl. 24. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet jah. ha nemakarsz hozzá menni, akkor hagyd ott. egy 27 éves férfi már komolyabb kapcsolatot szeretne, és nem egy ilyet h "veled vagyok, mer most épp ez a jó"
2009. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, és majd hozzá akarok menni. De 3 hónapja vagyunk együtt...és már az eljegyzést emlegeti. Kicsit megrémiszt... Majd 1 év múlva ha szóba hozza és tényleg megkéri a kezem igent fogok neki mondani. Addig nem...
2009. júl. 24. 13:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom három hónap után megkérte a kezem. Részben meglepetés volt, mert terveztük, de egy idő után azt mondta, hogy nincs rá pénze. Én meg belenyugodtam, hogy majd egyszer, aztán úgy meglepett vele mégis. :-D Azóta meg szokta mondogatni, hogy kis menyasszonykám, meg hogy úgy elveszlek, mint a huzat. :-D De ő komolyan gondolja.

2009. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De gondolom te nem 19 éves voltál :))
2009. júl. 24. 14:17
 8/12 anonim ***** válasza:

hátakkor semmi gond, ha teis hozzá akarsz menni.

mondjad neki h azért te nem 19 évesen szeretnél házasodni, ezt észben fogja tartani, és majd a megfelelő időben fogja csak megkérni a kezed.

2009. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14.08-as vagyok!

Nem 19, hanem 22. De volt előtte egy 6 éves kapcsolatom, akitől vártam volna, hogy megkérje a kezem, mert azért 6 év csak 6 év, de nem tette. A jelenlegi párom meg három hónap után megtette. Innen látom, hogy kinek mit/mennyit jelentek/érek.

Amúgy az eljegyzés még "nem jelent semmit sem", azt még könnyebben fel lehet bontani. A házasság már kötöttebb dolog, de az úgysem most lesz még, leghamarabb csak két év múlva.

2009. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól még korainak tartom 3 hónap után erről beszélni...
2009. júl. 24. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!