Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti milyen tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen tulajdonságú férfit szeretnétek magatoknak, akivel le tudnátok élni egy életet?

Figyelt kérdés
Kérem csak komoly gondolkodású lányok írjanak, és lehetőleg olyanok, akik már nagykorúnak számítanak. Köszönöm.
2012. aug. 22. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Legyen jó állása és a nevemre bankkártyája.

Csórókkal biztos nem kezdenék.

Csóró=szerencsétlen aki nem vitte semmire az életben.

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azt kérte csak komoly gondolkodásúak
2012. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló nem olvastad el a kérdező kérését!
2012. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Én fiú vagyok, az én véleményem szerint ha nincs lóvéja és nincs autója, szóba se állnak vele a nők.
2012. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
megbízható, őszinte, felelősségteljes. És kölcsönösen szeressük egymást, bár ez nem tulajdonság. De ez a három minimum kell ahhoz, hogy gyerekeket szüljek neki, és egy életen át mellette maradjak.
2012. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nekem van autóm, házam, munkám.

De ez még kevés egy ÉRTELMES GONDOLKODÁSÚ LÁNYNAK.

2012. aug. 22. 20:04
 7/21 anonim ***** válasza:
Olyan férfit szeretnék, aki először játszik velem.. Megadja a szabadságot amire szükségem van, de tudja, hogy mivel láncoljon magához. Fontos, hogy értelmes legyen. Olyannal, aki 'buta' szóba sem állok. Nagyon nagy mértékben számít a humorérzék és az önbizalom. Ha egy férfi nem is jóképű, ez az a két tulajdonság ami bármikor letud venni a lábáról egy nőt..
2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"a nevemre bankkártyája"

Ez olyan mintha te lennél a csóró

Legyen hűséges,őszinte,védjen meg ha kell(megtudom védeni magamat,de akkor is XD),legyen humorérzeke és udvaroljon sokat

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Nézzen ki jól és/vagy legyen gazdag. Más egy lánynak se számít.
2012. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Bár ilyen fiatalon azért még nem nagyon gondolok "egy életen át tartó kapcsolatra", talán így írnám le: Intelligens, vicces, megértő és hűséges.


18/L

2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!