Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A barátom anyjával nem ápolok túl jó kapcsolatot,amit egyedül az ő számlájára írnék. Én mindig kedves voltam vele és tisztelettudó,elmosogatok náluk mindig,elpakolok magam után ha ott vagyok stb-stb,még is rendetlennek tart mert pl pár morzsaszem azt asztalon maradt(súlyosan tisztaságmániás),és egyszer amikor kimentem a mosdóból véletlen leesett a törülköző,amit csak akkor vettem észre amikor óbégatott miatta. Mindent megpróbál,hogy szétválasszon minket a barátommal,egy héten pl csak 2x engedi hogy találkozzon velem. Gyűlöli,hogy együtt vagyunk,de legfőképpen azt,hogy komoly a kapcsolatunk.Folyton szívózik.

Aztán amitől hihetetlen mód kibuktam,hogy a barátnőm mamájához elment,és határozottan megtiltotta,hogy ott tartózkodjak. Pedig engem ott nagyon is szimpatikusnak talált mindenki,most meg mit hallok, ,,nem bírnak". Nem tudom minek állíthatott ott be engem,de legfőképpen az dúlt fel,hogy úgy bánik velem mint valami börtöntöltelékkel. Szerintem igazán semmi köze ahhoz,ha én esetleg a barátnőmnél szeretnék aludni.Amíg ő oda nem ment és nem keverte nekem a sz@rt,már az első nap amikor ott voltam felajálngatták,hogy aludjak már ott,milyen jó lenne....Ezzel nálam valahogy betelt a pohár,oké,hogy a barátomtól tilt,de mi az,hogy már a barátnőmtől is?Csak mert ugyanabban a városban laknak(én máshol lakom)?! Jogosan akadtam ki ezen? 16/L


2012. aug. 22. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És ugye a barátom rendez egy nyár végi ,,záróbulit",amire csak úgy tudtam volna elmenni ha a barátnőmnél alszok,mert kb 2-3-ig biztosan eltart majd szerintem.Aztán most ezt szépen ki is lőhetem,mert nem tudnék hol aludni...
2012. aug. 22. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:

a barátnődhöz meg hogy a rákba került oda???


amúgy egy ííszonyatosan féltékeny anyáról van szó aki már most fél h elveszíti a pici fiát...fúú ezek nehéz esetek.

Nekem volt pár vitám anyámmal anno, mert minden barátnőmmel gondja volt senki sem volt jó neki...de mára beletörődött mert mondtam h sajnálom de nem maradhatok örökké egyedül miatta, és vagy elköltözök vagy elfogadja h ez van, hát elköltöztem de ekkor már 20 éves voltam és dolgoztam.

Aztán beletörődött a dologba és elfogadta a barátnőmet aki jelenleg is van.


De egyszerűen nem vittem haza senkit. Nektek fontos h náluk találkozzatok?? Nálatok nem lehet?

2012. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a barátom pont nem a pici fia,vele is folyamatosan szívózik. Kivételezik,a testvére a tökéletes mintagyerek neki...

Találkoznánk mi nálunk is többet,de 1 drága neki a busz,2 nem engedné el... -.-" 3 ott van nekem is az összes haverom,velük szoktunk lenni,de akkor is elkerülhetetlen h találkozzak az anyukájával...

2012. aug. 22. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kérdésedre válaszolva pedig,én sem igazán értem a logikát benne,állítólag az az indok,hogy ne találkozzak a barátommal. De ebben semmi logika szóval.. Én sem tudok erre megfelelő magyarázattal szolgálni.:S
2012. aug. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!