Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményeteket kérem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményeteket kérem egy fontos dologban. Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Lehet kihozni belőle értelmes dolgot?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő (Hosszú sztori, bocsánat érte):

Én 20 éves srác vagyok. Főiskolára járok, viszonylag értelmesnek tartom magam. Külsőre is legalább (ha nem több mindenkinek) átlagos vagyok. Szoktam edzeni, stb. Összejöttem egy 19 éves lánnyal úgy tűnik. A lány aranyos és kedves, tényleg rendesnek tűnik.. de van pár gond. Van két tetkója, cigizik, de jellemileg ez nem látszik rajta. Viszont ami a legnagyobb baj hogy mielőtt megismerkedtem vele, volt egy 30 éves srác akivel barátkozott és nem akart tőle semmit, de lefeküdtek. Ez nekem nagyon fájt valamiért.. megkérdeztem pár emberkét és normálisnak tartották. De nekem fura hogy ekkora a korkülönbség. Elgondolkodtam hogy mit adhatnék ezek után neki. És ő azt mondta önmagamért szeret. Én egy rendes, jófej, gonoszkodó de mégis csupaszív srácnak mondanám magam. Ő azt mondta mikor megkérdeztem hogy komolyan veszi. Eddig hosszabb kapcsolatai voltak. Szerintetek ebből lehet értelmes kapcsolatot kihozni? Tény, őszinte volt, de én félek emiatt..



2012. aug. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ezzel a gond. A nőket vonzzák az idősebb, tapasztaltabb pasik, minden nő életében van 1-2 srác, aki 5-8-10 évvel idősebb nála.


De ezek szerint annyira nem jött be neki, hiszen veled akar lenni, komolyan gondolja. Úgyhogy lehet ebből normális kapcsolat, csak lépj túl ezen, hogy mi volt előtted. Az akkor volt, most meg most van.


24/N

2012. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt mintha egy lány irta volna. Menj már..
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ne gondolkodd már túl a dolgot... Mindenkinek vannak hibái, mindenki követ el olyan dolgot, amire nem büszke. Ő még őszintén fel is vállalja. Lépj túl a múlton, és örülj, hogy van egy kedves lány, akit Te érdekelsz, akit szerethetsz. Fogadd el mindennel együtt, vagy hagyd ott és keress egy olyan 20 éves lányt, aki még nem feküdt le senkivel, aki még nem csinált semmi hülyeséget. Sok szerencsét...


Az meg, hogy mit adhatsz neki egy 30 éves srác után? Mindent. Mitől lenne nagy szám a faszi, attól, hogy 30 éves? Paff, majd te is leszel annyi, az embert nem korra mérik.

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg srác vagyok, csak nagyon bosszant a dolog ezért írtam talán így.


Hát.. köszönöm a segítséget, igazatok lehet, és megpróbálom ezzel együtt elfogadni őt.. elvégre én sem vagyok szent..

Köszi szépen, adtam zöld pacsit.

2012. aug. 22. 15:13
 5/9 anonim válasza:
Amíg nem ad rá okot,ne kételkedj benne.Nem tudom mióta vagytok együtt de légy türelmesebb ha még nem régóta!
2012. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anyum nagyon jól ismeri az embereket és eddig mindig megmondta már csak kép alapján, hogy mi lesz a csajjal. És bekövetkezett. Ez a lány egy hónapja szakított egy barátjával. És anyum azt mondta pótlék vagyok neki, és hogy csak emiatt kellek neki. És az a baj hogy nekem is van egy ilyen félelmem és érzésem. Pedig szeretném szeretni, és fordítva is jó lenne.. :D
2012. aug. 23. 10:15
 7/9 anonim válasza:
Tesztelgesd akkor..:) Amúgy igen akinek volt már jóval idősebb ebben az esetben 30 éves palija.Az hozzászokik az ilyenekhez.Gondolom pénzelte is rendesen a csajt:)
2012. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim, akivel úgy jöttem össze, hogy előzőnap szakítottam a pasimmal: nem pótléknak kellett, négy évig éltünk együtt.

Nem értem, miért kell elítélni az embereket, mikor még nem is ismered.


24/N

2012. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak nem tudom.. kiderült most hogy 43 éves palija is volt. De elvileg egyik se volt rendes kapcsolat.. de ahhoz képest hogy a lány aranyos meg őszinte, ez azért megint picit lesokkoló.. na mindegy.. :D
2012. aug. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!