Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit esztek a focista fiúkba?

Figyelt kérdés
Gondolok a 13-16 éves korosztályra. Csak mert azt veszem észre, hogy majdnem minden lány ismerősöm, aki jól néz ki, focistával jár, vagy legalábbis az tetszik neki.
2012. aug. 22. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én semmit sem eszek bennük. Volt már dolgom ilyennel és mást se hallottam tőle, máson se járt az esze, csak a focin. Rendkívül kiábrándító volt, gyorsan véget is ért a dolog.
2012. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik ő lesz a köv. dzsudzsák aztán lehúzhatják néhány 10milkoval mint a zimánylinduska tette.
2012. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A focista még hagyján, de a legjobb nők sima NBI-es focistával szóba se állnak, csak kapussal.


Ugyanis, amikor megkennek egy meccset, a legtöbbször a kapust kenik meg, rajta megy el a legtöbb meccs.

Így 1 kapus többet kereshet a kenőpénzzel, mint az összes támadó együttvéve.


Ezt a nők tudják + a kapus még magas is.

2012. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok,de gondolom mit esznek rajtuk,mert ismerek focisokat.A focisták vékonyak,de van rajtuk némi izom is,sportosak,és a legtöbb nagyhangú,van önbizalma.Ezzel beéri az ilyen korú lányok többsége.
2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi extra nincs, a jópasik mindig fociznak, ez ilyen fiús dolog. de annak aki hokizik, kosarazik, röpizik ugyanannyi esélye van a boldogságra és egy barátnőre mint egy focistának. :)
2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Már bocsi,de én küzdősportolok,akkor nem is lehetek jó pasi? Úgyse,hogy 186 cm vagyok,egész kigyúrt,kék szem,szabályos arccal? Ehh,hagyjuk már ezt a focikultuszt,ők elég puhányok valójában..
2012. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jártam egy focistával, aki egy Bundesliga csapatban játszott. Jó fiú, de szegénykém buta és ezt azzal akarta kompenzálni, hogy kicsit arrogánsan viselkedett. Külsőre lehet, hogy jól néznek ki a focisták, de eszük nem sok van. Viszont a vízilabdások. Hmmm. :) 21/N.
2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én semmit , nem is volt focista barátom , d van egy osztálytársam aki focizik, és tök jó fej.


16/L

2012. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam a sport nem meghatározó, de valamiért a focistákért én is odáig vagyok :) nekem bejön az izmos lábuk, a testalkatuk, meg úgy általában tisztelek egy focistát, mert másodpercek alatt kell dönteniük, hogy hogyan alakítják a játékot
2015. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!