Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, ha a barátnőm gügyög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, ha a barátnőm gügyög meg rajtam csüng. Titeket nem idegesítene?

Figyelt kérdés

22éves a barátnőm,folyton becézget ,ölelget,ha együtt vagyunk(kettesben) azt akarja,hogy mindig vele foglalkozzak.

Nem mehetek el szarni 30percekre mert már kopog,hogy unatkozik meg hiányzom neki.Ha keresek valami zenét a neten 5perc után szól,hogy miért nem vele foglalkozok.Elég akaratos és sokszor gyerekesen viselkedik.Ugrálgat,táncikál,játékosan ütöget,fejeket vág.

Néha aranyos,de néha már sok.

Szexben nagyon jó és ha olyan dolog van akkor el lehet vele beszélgetni komolyan,van humorérzéke is.De komolyan néha sok.Velem van a baj?A ti barátnőitek is viselkednek így?


2012. aug. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld megbeszélni vele normális hangnemben, kedvesen. mondd meg neki hogy szereted úgy ahogy van de néha már kicsit sok amit csinál. te ismered, te tudod hogy kell vele beszélni úgy,hogy ne sértődjön meg:)
2012. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán nem illetek össze! Van ilyen örök gyermeteg típus! Az nem minden, hogy jó a szexben, igaz sokat jelent, de akkor sem minden. Szerintem megsértődne, ha szóvá tennéd. Sose javaslom, hogy szakítson valaki, akikről azt sem tudom hogy kicsodák, de a leírásod alapján nem ő lesz a nagy ő az életedbe, adj magatoknak egy esélyt, hogy olyat párt keressetek, akit teljesen elfogadtok, és ne egymás idejét vesztegessétek, csak azért, mert néha jót röhörésztek meg henteregtek.
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 menta34 ***** válasza:
Elhiszem, hogy sok, de alapvetően örülj neki, az emberek többségének inkább hiánya van ilyesmiből...
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, ha kettesben vagyunk barátommal, bár én nem akaszkodok rá, hogy minden pillanatban velem foglalkozzon, ha más dolga van. :D Viszont mi összeillünk, ő is ilyen "gyerekes".. Persze mindketten tudunk komolyak lenni, ha kell, de egyébként meg hülyéskedünk állandóan.Ha valamelyikünk nem lenne ilyen, azt mondanám, nem illünk össze.

Próbálj vele beszélni, mondd el neki, hogy téged ez zavar kissé. Ha tud változni, az nagyon jó. Ha nem, akkor lehet, hogy mindkettőtöknek mást kéne találni, akivel jobban összeilletek. De először mindenképp próbáljátok megoldani a problémát.

2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gyerekes bánj vele gyerekként. Ha nem hagy békén, b@sszál le egy kokit neki és küldd a sarokba.
2012. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele olyan hangnemben ahogy Te szeretnéd, hogy ő beszéljen veled. a lényeg, hogy légy tapintatos mégis őszinte. :)
2012. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudja, hogy ez téged zavar, talán azt gondolja, hogy pont ennek örülsz te is.Információhiány... mondd meg neki egyenesen.
2012. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenképp beszélek vele.

2012. aug. 25. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem! bibibi
2012. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!