Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy ilyen lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ilyen lány nem idegesítene Titeket egy idő után? 20 év felettiek válaszát várom főleg!

Figyelt kérdés

Nem idegesítene titeket, ha a barátnőtök a kapcsolatotok első napjától kezdve folyamatosan szerelmes, nagyon csöpögős idézeteket, számokat, és saját irományokat küldözgetne nektek a Facebook-on az ÜZENŐFALATOKRA? Minden egyes nap, naponta többet, reggel- délben -este. Ha csináltok valami közös programot, a lánynak az az első dolga, hogy rögtön helyzetjelentést írjon róla az üzenőfalra. Ha pedig valami apró gikszer adódik a kapcsolatban - pl. egyik este nem értek rá találkozni a lánnyal- akkor a lány feltűnően szenved a Fb-on, mintha összedőlt volna a világ. Nektek ez szimpatikus lenne, mondván, milyen aranyos a lány, hogy ennyire imád Titeket, vagy már kicsit terhes?

Lehet hogy régimódi vagyok, de szerintem az ehhez hasonló dolgok nem tartoznak az ismerősökre, csak a párocskára, és ez a viselkedés max. 17 év alatt nevezhető bájosnak, felette csak gyerekesnek. Ha az ilyen fiúk helyében lennék, én kicsit kellemetlenül érezném magam az ilyen mennyiségű nyilvános csöpögős romantikától. (És ezt nem féltékenységből írom, mert lány vagyok.)


Valamint arra is kíváncsi lennék, hogy ezek a lányok szerintetek miért viselkednek így? Nem biztosak magukban, és csak ezt akarják kompenzálni? Vagy valóban az a legfontosabb céljuk, hogy minden egyes ismerősük tudtára adják, hogy mennyire szerelmesek? De ettől meg miért érzik jobban magukat?


2011. szept. 15. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De idegesítene mondjuk én még csak 16 bocsi :)
2011. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt enm értem.Most akkor te leszbi vagy? vagy ki a lány és kia fiú?
2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbi, nem rólam van szó, hanem 2 ismerősömről :D


Első, köszi a választ! Ha téged már 16 évesen idegesítene, akkor gondolom 20 felett is :)

2011. szept. 15. 19:42
 4/18 Tajparaszt ***** válasza:
20 felett pláne idegesítő...
2011. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

engem nagyon idegesítene bár néha jó ha írja h szeret... de mindennek megvan a mértéke am most nincs b nőm de rem nem lesz ilyen am szerintem azért írogatják mert 1 részből szerelmesek más részből hogy az ismerősöknek világgá kürtöljék ami nem egészséges sztem na de m1.


19f

2011. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát.... Ez a viselkedés szerintem 17 alatt sem nevezhető bájosnak, max. piszok idegesítőnek. Én nős vagyok, de ha a nejem a f*szbúúúúúkon élné az életét, azt hiszem nagyon összevesznénk.

És hogy ezek a lányok miért viselkednek így? Hát nézd meg pl. a TV műsorokat. Csak az megy, hogy ha nem vagy a középpontban, nem körülötted forog a világ, akkor sz*r vagy...(Pl.: VV - egy undorító senkik gyülekezete, de sajnos erre van igény...)

2011. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja, 37 f, ez lemaradt az előbb
2011. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
de k---ra idegesítő tiltottam is a g.cibe
2011. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És ráadásul a fiú, akiről szó van, korábban szánalmasnak tartotta ezt a viselkedést, ezért nem értem, hogy most meg hogy bírja elviselni? :D 23 éves... Az ő dolguk, csak furcsállom...
2011. szept. 15. 19:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem se bájos, de akkor még elintézem annyival, hogy "jó, hát még gyerekek, majd felnőnek"... De ezek (szinte) felnőtt emberek!!! Vagyis a csaj csak 19, az még annyira nem felnőtt...
2011. szept. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!