Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is idegesítene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesítene, ha a barátnőtök nem keresne magától?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem keres engem, nem ír sms-t, eddig nem sokszor fordult elő, hogy ő magától írt volna, akár egy jóéjt sms-t.Ha én írok neki sms-t, akkor visszaír, de magától nem nagyon ír.Már két napja nem beszéltünk, mert utoljára én írtam sms-t.Egyszerűen nem értem, hogy miért nem keres.Ha élőben találkozunk minden rendben köztünk.

6 hónapja vagyunk együtt

17/f


2012. márc. 23. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet h leszar lehet h nem
2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nincs pénz a kártyáján..Mond el neki, hogy ez rosszul esik neked!Ne kezd el azt játszani, hogy inkább nem keresed,mert ő sem.Légy vele őszinte és ne tartsd magadban a problémád!
2012. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor csak ideiglenes vagy neki....lesz@r jól megvan nélküled, de addig nem akar elveszíteni amíg nincs jobb....


egyszer benne voltam ilyenben és 6 hónapig bírtam...ugyanúgy b@szott rám a csaj, ha én nem kerestem őt akkor ő engem soha, ha én nem mentem volna ő nem jött volna soha....aztán kiadtam az útját!

2012. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem értem, miért nem tud 6 hónap után se írni.miért várja el, hogy mindig én írjak.
2012. márc. 23. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek ezer oka lehet, és a legjobb megoldás az lenne, ha megbeszélnétek. Mondd el neki, amit ide leírtál. Ha amúgy minden rendben, akkor nem hiszem, hogy leszarna, lehet, csak nincs pénze.
2012. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet megszokta , hogy te hívod. Beszéld meg vele, hogy szívesen vennéd ha néha ő is hívna.
2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ezt vele mindenképp, mondd meg, hogy te mit szeretnél, mi zavar.
2012. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát engem azzal tudott a világból kikergetni, amikor állandóan keresett a barátnőm. Minden nap telefonált, ha nem, akkor minden másnap. Pedig én nem is kerestem ...
2012. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!