Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik azok a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a férfi tulajdonságok, amik irritálnak titeket?

Figyelt kérdés

Most olyan tulajdonságokra gondolok,ami igazából minden férfiban megtalálható, egyben velünk született sajátosság.

Pl: szemérmetlenül beszélünk a szexről, szarásról, politikáról vagy belepisálunk a zuhanytusba vagy akármi, ami már-már megszokott mégis irritáló, zavaró.



2012. aug. 23. 15:03
 1/9 Fülünyúl ***** válasza:
46%

Ami igazán irritáló, az nem az, hogy a szexről beszéltek, meg viccet és verseny csináltok fingásból, böfögésből, ilyenek a pasik, mi is nevetünk rajta és kész.

Ami igazán zavaró tulajdonság, azok ettől sokkal komolyabbak, és valóban olyan tulajdonságok, amelyek meggátolják azt, hogy párkapcsolatban éljünk az adott férfivel. Ilyen pl. a hűtlenség, túlzott önzés, hazudozás, narcizmus, butaság, megbízhatatlanság. Azt sem szeretjük, ha akármilyen csacsi dolgokról is van szó, de meg sem hallgatja a véleményünket a férfi, vagy ha igen, akkor is semmibe veszi, nem bírja elfogadni, hogy másvalaki másképp gondolhatja a dolgokat. Azaz nincs benne megértő empátia, kompromisszumkészség, bele sem gondol, hogy mit érez a másik, mit miért mond a másik. Aztán az is elég negatív férfitulajdonság, hogy egy idő után nem szeretnek sokan a nővel beszélgetni. Pedig a randikon be nem állt a szátok, és csüngtetek szavainkon. Aztán a párkapcsolatban idővel ez átfordul oda, hogy ha mondunk valamit, meg sem halljátok. Ez rosszul esik, figyelmetlenségnek, érdektelenségnek hat. Ebből az következik, hogy nem vagytok már kíváncsiak a mondandónkra és nem találtok közös témát, amivel továbbra is lehetne csak úgy dumcsizni (pedig lenne ilyen téma), ez pedig azt jelenti számunkra, hogy már nem érdekeljük a férfit, ezért itt a párkapcsolat előbb-utóbb vége szakad. Aztán akkor meg rimánkodik a férfi, hogy de hát ő szeret meg minden.

Én ezeket tartom zavarónak a férfitulajdonságok között, és olyasvalakivel szeretném leélni az életem aki nem ilyen.

2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
pisilni a wc-be kell már ha az emberi faj volt olyan kedves, hogy feltalálta, olykor elegem van ,ha körülöttem a pasik trágárul beszélnek, mert azt hiszik az menő, de a legrosszabb a folztonos féltékenykedés, amit túlzásba visznek olykor, az akaszt ki a legjobban, ja és az ha előszeretettel fogyaszt alkoholt a nap bármely óráján, akár hétköznap is, mértéktartás nélkül. utálom amikor a pasik s*ggrészegen azt hiszik, ők a világ urai és bármit megtehetnek
2012. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
De most komolyan 1# ha nem ilyenek lennénk akkor meg a lányok dobálnának minket.
2012. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
#3: szerintem valamit félreolvastál.
2012. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%
Első: te valami tündérmesében élsz és a szőke herceget várod? Amelyik férfi olyan mint amit szeretnél, az nem férfi vagy mentális problémái vannak.
2012. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudok róla, hogy mentális problémáim lennének, de nagyon is férfi vagyok és mégis egyetértek az elsővel. Annyit tennék hozzá, hogy az érdeklődés fenntartásához érdekes nő is kell.
2012. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
#1-esnek üzenem hogy ezek közel sem férfitulajdonságok, ezek ugyanúgy megvannak a nőkben is. Hazugság, hűtlenség... ezek emberi tulajdonságok, nem nemi jellegű.
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mkuu válasza:
Megmagyaráznád mik azok a ''férfi tulajdonságok''"?
2012. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl.nem szeretem, ha randizunk, h eljátsza a nagymenő bunkót, de azt se, ha határozatlan nyámnyila, de az is zavar, ha folyamatosan a szexről beszél
2012. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!