Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap elutazott a bnőm 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elutazott a bnőm 2 napra, azóta folyamatosan sírok, aludni se tudtam, nagyon hiányzik, mit tudnék tenni h kicsit jobb legyen?

Figyelt kérdés
Hirtelen kellett elutaznia még felkészülni se tudtunk :'(
2012. aug. 23. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el hogy nem vettétek szinte egyből észre hogy a kérdés KAMU már rá is oltott a kérdező ezzel a plüssmackós dologgal de még akkor sem esett le mindenkinek... lol
2012. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

De az a gáz, hogy lehet hogy ez a kérdés kamu (sőt nekem is gyanús), de vannak ilyen pasik sajnos! Legalábbis egy biztos és pont emiatt léptem le tőle, mert nem bírtam elviselni, hogy "pórázon" tart, sírt ha pár órára találkozom a szüleimmel(!), barátnőimmel találkoztam. Szó szerint. Engem kikészített idegileg, de sikerült időben lelépnem, hogy ne menjek még jobban tönkre...

Ez szerintem társfüggőség. Szerelem tutira nem.

2012. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:
Verd ki!
2012. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Húúú hát ez aranyos de eléggé szánalmas is, hogy 2 nap miatt sírsz...és pasi vagy...bár ezt nem szabadna mondani mert aztán ebből lesznek a k**g pasik, de azért ez enyhén szólva is túlzás:DDD
2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Na szoval először elgyepálnálak téged, mert 3 éves kislány érzelmi szintjén állsz 18 éves srác ( direkt nem férfit írtam... )létedre, utána meg elgyepálnám a barátnődet is amiért ilyen nyámnyila idiótát nevelt belőled! És hogy illendően zárjak ez egy KAMU, de ha mégsem akkor gyertek és dá-dá-dá :D
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
bamu és kuzis
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
figyu, nagyon latszik hogy gondoltal egyet s aszondtad hogy: ej te, most egyet olyat mondok hogy csattogni fog. egyszer jo bal*asz vagy. de nyugi, nem te vagy az egyetlen. A sok bal*asz igazabol az aki be is vette hogy ekkora luzer vagy. (ha megis igaz volna, aminek en kb 2% eselyt adok, akkor a tanacsom hogy vesd a ket terded a nyakad kore, markold meg jo kemenyen a farkadat, kiabald, hogy erossen anyamasszony katonaja vagyok vagy 100szor, es rancigald amig jol esik)
2013. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez szánalmas. Én kivágnálak a barátnőd helyében. Tényleg punci vagy férfi létedre ezzel a mentalitással. Ez nem cuki, meg aranyos, hanem taszító.
2013. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy kamu, az ilyen életképtelen picsogó kis valamik nem érdemlik meg hogy férfinak hívják őket, amúgy szerintem nincs az a józan ésszel rendelkező csaj aki játszaná az anyukát egy ilyennek úgyhogy biztos kamu, különben: I don't wanna live on this planet anymore
2013. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!