Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egész nap teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egész nap teljesen enervált volt, sírt, este pedig amikor átöleltem éreztem hogy remeg, de azért visszaölelt. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Mindez azért, mert egy kicsit rápirítottam, ennyi
2012. aug. 23. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mit pirítottál rá annyira?biztos nem kicsit ha ennyire sírt..
2012. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs "lánybaja"? :)
2012. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

két hét múlva lesz havija.

féltékenykedett az exemre akivel most tök jó haverok vagyunk én pedig leoltottam mert hülyeségeket beszélt

2012. aug. 23. 18:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted a barátnődet akkor tiszteletben tartod hogy féltékeny mert szeret. és rosszul esik neki hogy ennyire jóban vagy az exeddel. persze tény hogy normális ember elfogadja hogy a jelenlegi párja nem haraggal vált el az exétől és beszélgetnek ha összefutnak nem mennek el egymás mellett .. de a túlzott barátság haverság azért sok ...lásd be te is... te mit szólnál hozzá ha ő az exével kezes nagy spanok haverok lennének ? szerintem neked is rosszul esne.. vagy nem jól gondolom ?
2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít neked letolásnak! :S
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de én már nem érzek iránta semmit, már nem is tetszik, csak barátok vagyunk... értelmes ember szerintem ezt megérti... zavarja hogy van hogy felhív, meg sokat lelkizik nekem.
2012. aug. 23. 18:34
 7/20 A kérdező kommentje:
mármint az ex sokat lelkizik
2012. aug. 23. 18:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, rögtön leoltottad? Mért? Mért nem mondtad el neki kedvesen, hogy az exed neked már csak haver és te csak őt szereted? Valószínűleg azért sírt, mert amúgy is féltékeny volt a csajra, amúgy is rosszul érezte magát, aztán mikor ez szóbakerült, te csak beoltottad, hogy hülyeségeket beszél.

Mondd meg neki, hogy sajnálod, és rosszul reagáltad le a dolgot. Beszéljétek meg nyugodtan, őszintén, hogy ne legyen féltékeny, mert nincs mire.

2012. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha ő az exével ugyanilyen jóban lenne?
2012. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát engem is zavarna a barátnőd helyében...tök érthető ,hogy ki van akadva,ráadásul "rápirítottál" így mit gondolhatna? még véded is gondolom exeddel való mostani barátságot...hogy de hát nincs semmi miért nem érted meg??? serinted így megnyugszik? pont hogy azt fogja gondolni még minig fontos neked...és ha szereted a barátnődet,akkor tedd meg érte,hogy megszakított a kapcsolatod az exeddel vagy legalábbis nem lelkiztek.
2012. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!