Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egész nap csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egész nap csak velem sms-ezne, chatelne velem, miegymás. Mit csináljak, egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés

Az előző barátnőmnél is ez volt a gond, végül szakítottunk is miatta. A konkrét helyzet nála az volt, hogy szinte egész nap, megállás nélkül nekem írogatott. Ha fent voltam msnen, akkor ott. Ha nem, akkor smsben. Nagyon idegesített már, mondtam is neki, hogy bár sajnos a távolság miatt nem tudunk minden nap találkozni, csak legfeljebb egy héten kétszer-háromszor, ne írogasson nekem egész nap, mert nagyon idegesít. Képzeljétek el, milyen, amikor nem bírtok semmit csinálni (pihenni, nyugodtan enni se), mert prüttyög az msnen, jön az sms és kérdezi, hogy mi újság (azon a napon már kismilliomodszor), mit csinálok. Ha meg nem írok, akkor meg kitört nála a világvége, elkönyveli, hogy haragszom rá. Véget is vetettünk ennek a kapcsolatnak.


Na de lett új barátnőm és bár ő nem ilyen kaliberrel, de csinálja. Ha mondjuk két órára elmegyek itthonról és bekapcsolva marad a gép, akkor mire hazaérek már készen vár a kérdés a képernyőn, hogy mi újság. Egyszerűen nem lehetne azt, hogy egy nap beszélünk egyszer, tíz percet, hisz nem történik velem semmi kirobbanóan érdekes. Ha meg igen, azt úgyis inkább élőben szeretem elmesélni, mert úgy hitelesebb.


Mit tegyek, hogy ne legyen ennek a kapcsolatomnak is ez a vége? :S

Bennem van a hiba, hogy egy idő után idegesít a napi szinten történő üzeneteváltogatás???

Nagyon szar, hogy már egy játékot se nyithatok ki, mert tudom, hogy úgyis ki kell lépjek mert pittyeg a face, vagy msn...


Köszi szépen előre is! Én 17/F, a jelenlegi barátnőm 16/L (előző 14/L)


2011. aug. 29. 18:52
1 2 3 4 5
 1/45 krvua ***** válasza:
48%
írj vissza...
2011. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg nem keresne, akkor biztosan az lenne a bajod. Inkább örülj neki, hogy törődik veled. Ha meg annyira játszhatnékod van, akkor keress valami olyan játékot, amit tudtok együtt is.
2011. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen ne lépj be msn-re meg faszbukra...:)
2011. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%
egyszerű: a barátnőd egy KOCKA! menj el hozzá, hágd meg és nem lesz ilyen problémája.
2011. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
62%
Mit sír a szád???Más örülne ha csaja lenne ráadásul ő szeret téged!!Beszéljetek meg mindig egy fix idő pontot hogy mikor jó neked,akkor beszéljetek 1-2 órát naponta,ráadásul nem is egy városban laktok ha jól látom,nem tudom akkor mi a problémád hiszen szerencsétlen nem lát téged ezek szerint minden nap.Valamivel ez kompenzálni kell hogy nem tudtok minden nap együtt lenni,had írja az sms-t örüljél neki,meg kell neki mondani hogy te viszont nem tudsz mindig vissza írni,örülj neki,más örülne ha a csaja ennyire szeretné.
2011. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
Háát...elhiszem, h eléggé megterhelő lehet. De mivel nem említed neki, ezért lehet, h nem is tudja, h téged ez zavar. Próbáld meg vele megbeszélni, h neked ez így nem megy. Szeretnél levegőhöz jutni, van családod, vannak barátaid, vannak más elfoglaltságaid is, mint ő. Ha történik valami, bármi, azt neki fogod elmondani először-ÉLŐBEN. Ha értelemes a lány, fel fogja fogni. Ha nem és nem változtat, akkor hagyd ott, az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni. :)
2011. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
66%

Csak azoknak más a véleményük mint neked, akiknek még nem nagyon volt barátnőjük/barátjuk, vagy nem szerette őket. Tényleg idegesítő az ilyen, egy idő után az agyára megy az embernek. Ülj le vele, amikor nyugodtan tudtok beszélgetni, és mondd el neki a problémádat, de óvatosan, nehogy megbántsd. Mondd el neki, hogy szereted, de szükséged van térre, hiszen vannak rajta kívül még szeretteid. ( barátok, haverok, család). Biztosan meg fogja érteni. :)

20/L

2011. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
74%
hoppá, most mondta a barátom, hogy régen én is ezt csináltam... aztán összeköltöztünk :D szerintem mondd el neki, hogy kicsim, túl gyakran keresel :D persze kedvesen, mondd el, amit ide is leírtál, hogy nm történik veled semmi, és szeretnéd, ha hagyna neked szabad teret, és ha nem keresed azonnal, vagy nem írsz vissza, az nem azt jelenti, h haragszol rá.
2011. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
én pedig 21/L voltam.
2011. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
A játék az csak egy példa volt, de akármi másra is érhető ez. Utolsó válaszolóknak köszi. Meg fogom mondani, bár a volt barátnőmnek is mondtam és mégsem változott a helyzet. :S
2011. aug. 29. 21:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!